POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

Gwiazdy playlisty Czwórki na pendrive'ie!

Czwórka
Łukasz Szumielewicz 25.11.2010
Gwiazdy playlisty Czwórki na pendriveie

Program 4 Polskiego Radia wydał "POLISZ PENDRAJW" – pierwszą w Polsce muzyczną składankę na pendrive'ie. Ekskluzywną kompilację można wygrać na antenie Czwórki.

W listopadzie i grudniu radiowa Czwórka ma dla swoich słuchaczy wyjątkowy, funkcjonalny i atrakcyjny prezent – "POLISZ PENDRAJW" – designerskie, specjalnie na tę okazję zaprojektowane pendrive'y o pojemności 4 GB. W ich wnętrzu ukryto kilka niespodzianek. Najważniejszą z nich jest pierwsza muzyczna składanka Czwórki, prezentująca ostatnie dokonania polskich artystów znanych z anteny Programu 4.

Zespoły, których utwory można znaleźć na POLISZ PENDRAJW, to reprezentanci muzyki z playlisty Czwórki. Podstawą brzmienia stacji są „cztery żywioły” – alt pop, urban, indie i taneczna elektronika, ale nie brakuje także i innych gatunków – drum’n’bassu, reggae, dancehallu, hip-hopu, rocka czy punka.

Wśród utworów zamieszczonych na pendrive'ie Czwórki znajdują się kompozycje artystów związanych z Programem 4 – Jr Stressa (audycja „Dancehall Masakrah”), Senk Że (Tomek Konca – cykl „Muzyczny Lunch” w „Czwartym wymiarze”, Duże Pe – „Cztery: Gramy!”), czy Rawskiego („Niedzielna Sesja”), który prezentuje najnowszy remix piosenki „Always Together” formacji Mosqitoo.

Tracklista:

1. Jr. Stress – Skip
2. Senk Że – Właściwe PI
3. The Cuts –Anastazja
4. Bruno Schulz – Laura
5. Bas Tajpan – Historia pewnego dębu
6. Abradab – Mamy królów na banknotach
7. Mosqitoo – Little Beat + Rawski Remix – Always Together
8. We Call It A Sound – Coffee Break
9. Pezet/Małolat feat. Grizzulah – Dziś w moim mieście
10. Kawałek Kulki – Noc poza domem

Od 15 października, przez najbliższe 4 tygodnie, prezenterzy Programu 4 będą przeprowadzali konkursy antenowe, w których będzie można wygrać tę wyjątkową składankę.

Prezentowani na POLISZ PENDRAJW artyści będą także gośćmi w Czwórce. Jako pierwsi opowiedzą o składance i swoich planach Bruno Schulz (16 listopada, „W cztery oczy”) i The Cuts (18 listopada, „Magazyn”). W kolejnych tygodniach będzie można wysłuchać także rozmów z Senk Że i zespołem Kawałek Kulki (przyszły tydzień), Jr Stressem i Bas Tajpanem oraz Mosqitoo i Pezetem & Małolatem.

Zapraszamy!

Polecane

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!