Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017 08:11
Poranny przegląd sportowy - 24 marca 2017.
Agnieszka Radwańska
Agnieszka RadwańskaFoto: Shutterstock

Agnieszka Radwańska gra dalej w turnieju tenisowym w Miami. Choć w meczu drugiej rundy z Chinką Qiang Wang łatwo nie było... i mało brakowało a nasza najlepsza tenisistka w ogóle nie wyszłaby na kort - powód to grypa żołądkowa. Chinka toczyła bardzo wyrównany mecz z naszą tenisistką w pierwszym secie przegrywając dopiero po tie breaku. Na początku drugiego seta mecz przerwano z powodu deszczu i chyba to pozwoliło Radwańskiej odzyskać trochę sił. gdyż w drugiej partii wygrała łatwo 6:1.  Kolejną przeciwniczką Polki będzie Chorwatka Mierjana Lucić Baroni.

Posłuchajcie wypowiedzi Agnieszki Radwańskiej w załączonym pliku dźwiękowym.

Siatkarska Liga Mistrzów w tym sezonie nie dla polskich zespołów. Po odpadnięciu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i PGE Skry Bełchatów wczoraj ich los podzielił zespół Resovii Rzeszów, który przegrał w rewanżowym meczu Azimutem Modena 1:3. Tak więc celem numer jeden najlepszych krajowych drużyn jest teraz walka o mistrzostwo kraju.
W tabeli prowadzi ZAKSA, przed Resovią i Skrą.

Kibice piłkarscy już odliczają dni do niedzielnego meczu z Czarnogórą. Natomiast nasza młodzieżówka przegrała wczoraj w meczu towarzyskim z Włochami 1:2. Trener kadry Marcin Dorna był jednak zadowolony, że kadra mogła sprawdzić się z silnym rywalem.
W poniedziałek kolejny sprawdzian - mecz z Czechami, a  w czerwcu mistrzostw Europy do lat 21.

W Planica rozstrzygną się w ten weekend losy Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Już dziś pierwszy konkurs, w którym zobaczymy czterech Polaków: Kamila Stocha, Macieja Kota, Dawida Kubackiego i Piotra Żyłę.
Dzisiejszy konkurs o 15:00. Jutro skoki drużynowe, a w niedzielę kolejny konkurs indywidualny - już ostatni w tym sezonie...

Popołudniowy przegląd sportowy - 22 marca 2017.

Poranny przegląd sportowy - 23 marca 2017.