Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 08:10
Poranny przegląd sportowy - 19 kwietnia 2017.
Cristiano Ronaldo
Cristiano RonaldoFoto: Wiki Commons/CC BY-SA 1.0/Addesolen

Znamy już dwa zespoły, które zagrają w półfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów. Atletico Madryt zremisowało 1:1 z Leicester i dzięki zwycięstwu w pierwszym spotkaniu 1:0 awansowało do grona czterech najlepdzych druzyn Europy.
Real Madryt pokonał natomiast Bayern Monachium 4:2, ale tu do ostatcznego rozstrzygnięcia porzebna była dogrywka, gdyż po 90 minutach gry było 2:1 dla bawarczyków. Bohaterem meczu był... sędzia Węgier Victor Kassai, który podjął kilka kontrowersyjnych decyzji.
Gola bla Bayernu z karnego strzelił Robert Lewandowski, za to aż 3 bramki dla Realu - Cristiano Ronaldo, w sumie ma już 100 strzelonych goli w Lidze Mistrzów.

Dziś kolejne dwa rewanże ćwierćfinałowe. Barcelona spróbuje odrobić trzy bramki straty do Juventusu Turyn, a AS Monaco Kamila Glika spróbuje utrzymać przewagę z Dortmundu, gdzie wygralo z Borussią 3:2.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Popołudniowy przegląd sportowy - 17 kwietnia 2017.

Poranny przegląd sportowy - 18 kwietnia 2017.