Popołudniowy przegląd sportowy - 26 kwietnia 2017.
  • Szarapowa zagra dziś z Vinci (Czwórka/Czat Czwórki)
Maria Szarapowa
Maria SzarapowaFoto: Wiki Commons/CC BY-SA 2.0/Frédéric de Villamil

W Danii trwają mistrzostwa Europy w badmintonie. Polski debel Adam Cwalina i Miłosz Bochat awansował do drugiej rundy zwyciężajac 2:0 szwajcarską parę Pierrick Deschenaux i Oliver Schaller. Następnymi rywalami naszych badmintonistów będą rozstawieni z numerem pierwszym Duńczycy Mathias Boe i Carsten Mogensen lub Anglicy Peter Briggs i Tom Wolfenden. Oba deble światopwej klasy, a stawka meczu będzie ćwierćfinał mistrziostw Europy.

Już 5300 zgłosiło się do  warszawskiego Biegu Konstytucji 3 maja. Organizatorzy zwiększyli pule pakietów startowych do 6000, tak że jeszcze kilkaset miejsc zopstało. Warszawski Bieg Konstytucji będzie w tym roku organizowany już po raz 27. i co ciekawe wcale nie jest najstarsztm biegiem organizowanym w Polsce dla uczczenia Kuchwalienia Konstytucji 3 maja w  1791 roku. Na przykład tegoroczny bieg w Stalowej Woli będzie już 29.

Po 15 miesiącach przerwy na tenisowych kortach znów będzie można zobaczyc dzis Marię Szarapową. Rosjanka powraca na kort po przerwie za stosowanie niedozwolonego dopingu.
W turnieju w Stuttgarcie Szarapowa otrzymała od organizatorów "dziką kartę".  Jej pierwszą rywalką będzie Włoszka Roberta Vinci. Nie wszystkim jednak spodoabło się, że Szarapowa otrzymała dziką kartę, np. Rumunka Simona Halep krytykuje tę decyzję.
Macz Szarapowej z Vinci dziś po 18:30.

Kobieca drużyna judoczek wicemistrzyniami Europy w judo.

Poranny przegląd sportowy - 26 kwietnia 2017.

Zimnoch nokautuje Granta, Szeremeta wygrywa ze Skrzypczyńskim, Tryc udanie debiutuje, Sęk przegrywa.