Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 22:30
Sportowe podsumowanie dnia - 24 czerwca 2017.
Żużel
ŻużelFoto: Darek Matyja

Maciej Janowski wygrał w Horsens żużlową Grand Prix Danii, piątą eliminację mistrzostw świata. Trzecie miejsce w finale zajął Patryk Dudek. Dwaj pozostali Polacy Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik nie awansowali do półfinałów.

We Francji trwają drużynowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. Reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce po 21 z 40 konkurencji. Polacy odnieśli dziś dwa zwycięstwa. Wygrała Sofia Ennaoui i Marcin Lewandowski w biegach na 1500 m. Dokończenie mistrzostw jutro. Tego dnia wystartują m.in. Paweł Fajdek, Angelika Cichocka, Robert Urbanek i Adam Kszczot.

Karolina Karasiewicz wywalczyła złoty medal w wyścigu ze startu wspólnego elity kobiet podczas mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. Po finiszu z trzyosobowej grupy Karasiewicz, wyprzedziła Monikę Brzeźną i Annę Plichtę.

A w finale singla turnieju ITF w Wrszawie nie wystąpi polska tenisistka. Rozstawiona z "trójką" Katarzyna Piter przegrała w półfinale z Włoszką Martiną Trevisan  4:6, 2:6. Włoszka w finale zmierzy się z Olgą Janczuk.

Popołudniowy przegląd sportowy - 23 czerwca 2017.

Pływacy Silesia Winter Swimming z "lodową milą"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 22:00