Ostatnia aktualizacja: 22.07.2017 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 22 lipca 2017.
Ratownictwo wodne w czasie The World Games
Ratownictwo wodne w czasie The World GamesFoto: Materiały prasowe TWG 2017

Cztery medale igrzysk The World Games we Wrocławiu zdobyli dziś reprezentanci Polski.
Dwa krążki przyniosły zawody ratownictwa wodnego. W sztafecie 4x50 metrów z płetwami brąz wywalczyły panie w składzie: Karolina Faszczewska, Dominika Kossakowska, Anna Nocoń i Alicja Tchórz. Srebro padło łupem naszej męskiej drużyny 4x25 metrów z manekinem w składzie: Adam Dubiel, Cezary Kępa, Bartosz Stanielewicz i Wojciech Kotowski. Dwa brązowe medale dołożyli nasi reprezentanci w sumo: Magdalena Macios i Paweł Wojda - oboje w wadze lekkiej.

Maciej Bodnar wygrał 20. etap Tour de France- 22,5-kilometrową jazdę indywidualną na czas w Marsylii. Drugie miejsce ze stratą sekundy zajął inny Polak, Michał Kwiatkowski. Pierwszą trójkę uzupełnił lider wyścigu, Brytyjczyk Christopher Froome.

Maciej Janowski wygrał zawody Grand Prix w Wielkiej Brytani. Była to szósta runda indywidualnych mistrzostw świata. W finale na torze w Cardiff Polak wyprzedził Australijczyka Jasona Doyle'a oraz Słoweńca Mateja Zagara.

Więcej informacji i wypowiedzi polskich medalistów w dźwiękowej wersji przeglądu przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Popołudniowy przegląd sportowy - 20 lipca 2017.

Sportowe podsumowanie dnia - 21 lipca 2017.

Na warszawskiej Merze trwa największy turniej w historii Polskiej Federacji Padla.