Ostatnia aktualizacja: 23.07.2017 23:15
Sportowe podsumowanie dnia - 23 lipca 2017.
Ewa Nelip, srebro MŚ 201
Ewa Nelip, srebro MŚ 201Foto: arch. Ewy Nelip

Ewa Nelip wywalczyła w Lipsku srebrny medal mistrzostw świata w szermierce. Polka jak burza przeszła przez turniej szpadzistek, a lepsza od niej okazała się tylko Rosjanka Tatiana Gudkowa. To pierwszy polski medal szermierczych mistrzostw świata od 2010 roku.

Mamy pierwsze złoto Igrzysk Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu. Mistrzem w slalomie motoparalotniarzy został Wojtek Bógdał. Brąz w tej samej konkurencji wywalczył Marcin Bernat. Łącznie "Biało-czerwoni" zdobyli dotychczas osiem medali The World Games 2017.

Polscy kolarze torowi zdobyli dziesięć medali na zakończonych młodzieżowych mistrzostwach Europy rozgrywanych w Arandii. Jedyne złoto w wyścigu indywidualnym na dochodzenie w kategorii do lat 23 wywalczyła Justyna Kaczkowska.

Więcej w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Szpadzistka Ewa Nelip przed mistrzostwami świata w Lipsku, który... wspomina bardzo dobrze.

Sportowe podsumowanie dnia - 21 lipca 2017.

Sportowe podsumowanie dnia - 22 lipca 2017.