Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 27 lipca 2017.
The World Games 2017
The World Games 2017Foto: mat. pracowe The World Games 2017 - Wrocław

We Wrocławiu kolejny dzień The World Gamwes i kolejne medale polskich sportowców. Anna Wierzbowska zdobyła srebro w wioślarstwie halowym na dystansie 500 metrów. 6 medali zapewnili sobie też kocbokserzy. Czworo naszych zawodników wystartuje w finałach, a dwoje ma już zapewnione brązowe medale, które zdobyli... bez walki. Brązowe medale walkowerem zdobyli natomiast Wojciech Kazieczko i Małgorzata Dymus. W wieczornych finałach zobaczymy natomiast: Michała Ronkiewicza, Martę Waliczek, Dawida Kasperskiego i Mateusza Plutę. Kickboxing - podobnie jak żużel, futbol amerykański i wioślarstwo halowe - jest dyscypliną pokazową podczas The World Games i trofea zdobyte przez naszych zawodników nie są wliczane do klasyfikacji medalowej.

Podczas pływackich mistrzostw świata w Budapeszcie nie powiodło się naszym grzbiecistom. Radosław Kawęcki i Jakub Skierka nie awansowali do półfinałów na dystanie 200 metrów style grzbietowym. Kawęcki miał 18. czas kwalifikacji. Do awansu zabrakło mu 7 setnych sekundy. Jeszcze słabiej popłynął Jakub Skierka, który miał 26. czas kwalifikacji.