Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

Czwórka - Radio z Wizją

Czwórka
Łukasz Szumielewicz 06.06.2012
Czwórka - Radio z Wizją

Czwórka to wyjątkowa propozycja Polskiego Radia. Programu 4 można bowiem nie tylko słuchać, ale także go oglądać. Multimedialny Projekt łączący najlepsze cechy radia, telewizji i Internetu jest dostępny dla każdego bez względu na czas i sposób słuchania.

Poza tradycyjnymi nadajnikami radiowymi, które pozwalają na odbiór Programu 4 głównie w dużych miastach, program w formie audio oraz video znaleźć można w Internecie na portalu polskieradio.pl, jak i aplikacjach mobilnych pozwalających na odbiór w smartfonach i tabletach oraz w urządzeniach kina domowego z funkcjami interaktywnymi (Czwórka jest już m.in. dostępna jako aplikacja w Smart TV, telewizorach firmy Samsung).

Prowadzimy również zaawansowane rozmowy z największymi platformami internetowymi celem wprowadzenia Czwórki do ich zasobów. Dodatkowo Czwórkę można oglądać w kablówkach, które odbierają od Polskiego Radia sygnał za pomocą światłowodu (są to m.in. UPC – kanał 787 i ASTER – kanał 708).

Czwórka planuje również wprowadzić największy w skali kraju poziom interaktywności z odbiorcami. Pracujemy nad wdrożeniem rozwiązań pozwalających słuchaczowi na jak najbardziej aktywne uczestnictwo w emitowanym programie.

Polecane

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!