Czwórka

Od czego rosną piersi?

23.09.2011 14:01
Istnieją opinie mówiące, że piersi rosną od jedzenia misiów żelków, mleka w proszku, hamburgerów, jajek i kurczaka. Czy to działa? Sprawdzamy, co rzeczywiście dobrze wpływa na biust.

Istnieje wiele domowych przepisów na powiększanie piersi. Znaczna ich część krąży w internecie, są gorąco dyskutowane i oceniane. W rankingach wysoko są metody związane ze spożyciem określonych produktów – choćby wspomnianych misiów żelków. Inne teorie wymieniają jedzenie marchewki i kukurydzy.

Popularnym sposobem, bardziej naturalnym, jest używanie miodu. Zabieg polega na smarowaniu biustu miodem i wcieraniu go. Gatunek miodu nie ma znaczenia – powinien sprawdzić się zarówno lipowy, jak i gryczany. Innym sposobem jest picie piwa, gdyż podobno za powiększanie piersi odpowiada słód piwny.

Dietetyk Anna Englisz zaznacza jednak, że piwny sposób jest krótkotrwały i ze słodem się nie wiąże. -Alkohol ma na nasz organizm działanie odwadniające i jeśli nie uzupełnimy utraty płynów innymi napojami, pojawi się obrzęk – wyjaśnia. To właśnie obrzęk daje wrażenie powiększenia niektórych części ciała. – Efekt niestety nie jest na stałe – ubolewa Englisz.

Więcej informacji w dźwięku audycji.

pg

Zobacz więcej na temat: internet zdrowie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

rozwiń zwiń

Czytaj także

rozwiń zwiń

Czytaj także

rozwiń zwiń