Love Marine - muzyczny pomost między gatunkami

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 11:50
Muzycy łączą melancholijną tradycję indie z nowatorskim brzmieniami zaczerpniętymi z post-punka. Czy będzie o nich głośno?
Zespół Love Marine
Zespół Love Marine Foto: mat. promocyjne

W audycji porozmawiamy także z Joanną Dudkowską - basistką, pedagog i absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu. Grała na największych festiwalach w Polsce i za granicą, występowała m.in. z takimi muzykami jak: Robert Chojnacki, Wojciech Hoffmann, Grzegorz Kupczyk, Leszek Cichoński, Niki Buzz, Piotr Kałużny, Marta Podulka, Krzysztof Rybarczyk, Jaromi Drażewski, Jacek Jaguś, Bartosz Miarka, Bobby "Mercy" Oliver i Bartosz Przytuła.

Artystka będzie doradzać młodym muzykom, jak zaistnieć na scenie i dlaczego warto zgłaszać się na festiwale. Opowie również o swojej pracy muzyka sesyjnego i dlaczego wybrała gitarę basową, która uważana jest za męski instrument.

***

Na "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (29.09) od godziny 18.05. Audycję poprowadzi Damian Sikorski.

kul/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka Indie Alternatywa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mary Komasa: nie chcę już hamletyzować

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2017 14:30
- Mijają dwa lata od wydania debiutanckiej płyty, coraz częściej słyszę pytania o to, co dalej. Do studia planuję wejść we wrześniu i chciałabym nowy materiał rejestrować w różnych miejscach - zdradza Mary Komasa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Julia Marcell rusza z dziewczynami w Polskę

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 09:03
- Lubię, jak dziewczyny grają i śpiewają. Kiedy poznałam Gosię Dryjańską z Oxford Drama szybko złapałyśmy żywy, organiczny kontakt. Zaprosiłyśmy do współpracy Anię Prokopczuk i tak powstało Julia Marcell Trio - opowiada Julia Marcell.  
rozwiń zwiń