Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte

Komputer w Firmie
importer importer 23.11.2012
Partnerzy Microsofu wyróżnieni przez Deloitte
foto: Glow Images/East News

Czterech Partnerów Microsoft – LGBS Polska Sp. z o.o., Netwise S.A., eOpen Sp. z o.o oraz ITMAGINATION Sp. z o.o. – znalazło się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Ranking prezentuje najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne w Europie Środkowej, na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. Firmy klasyfikowane są w trzech kategoriach: Technology Fast 50, Rising Stars i Big 5. Trzy spośród wyróżnionych firm zostały uhonorowane również przez Microsoft, który firmom eOpen Sp. z o.o., ITMAGINATION Sp. z o.o. oraz Netwise S.A. przyznał także nagrody i tytuł Partnera Roku 2012 w oparciu o dynamikę ich rozwoju i osiągnięcia biznesowe.

Wśród znajdujących się w rankingu Deloitte Partnerów Microsoft, 6. miejsce w kategorii głównej Technology Fast 50 przypadło firmie LGBS Polska Sp. z o.o.

Netwise S.A. został zwycięzcą w kategorii Wschodzące Gwiazdy - Rising Stars, zajmując 1. miejsce w zestawieniu. „Pierwsze miejsce w kategorii Rising Stars rankingu Deloitte to dla nas ogromne wyróżnienie. Nasza praca, przekładająca się na udział w rynku, dynamiczny wzrost liczby klientów, a przez to rozwój całej firmy, została dostrzeżona i doceniona przez rynek” – powiedział Jakub Skałbania, Przewodniczący Rady Nadzorczej, a wcześniej CEO Netwise S.A.

eOpen Sp. z o. o oraz ITMAGINATION Sp. z o. o również zostały wyróżnione w kategorii Wschodzące Gwiazdy, zajmując kolejno 6. i 8. miejsce.

Wszystkie trzy firmy wyróżnione jako Wschodzące Gwiazdy zostały już wcześniej docenione przez Microsoft. Podczas konferencji Microsoft Partner Strategy 2012, odbywającej się w październiku br., firma eOpen Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii „2012 Partner of the Year - CLOUD Win”, natomiast Netwise S.A. w kategorii „2012 Partner of the Year - Dynamics CRM”. Z kolei firma ITMAGINATION Sp. z o.o. została wyróżniona w lipcu br. tytułem „Microsoft Country Partner of the Year 2012 for Poland” podczas światowej konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Toronto.


autor: Mariola Czapkiewicz

Nowości naukowe

Przytulanie - jest nam niezbędne do życia

Przytulanie - jest nam niezbędne do życia

Naukowcy udowodnili, że przytulanie jest nam niezbędne: redukuje stres i wyzwala mnóstwo hormonów, m.in. te, zwane hormonami szczęścia. - Im więcej przytulania każdego dnia, tym lepiej, daje nam ono bowiem wymierne korzyści nie tylko biologiczne, ale też psychologiczne - mówi psycholog Joanna Gutral.