Centrum Edukacji Medialnej

O nas

17.08.2016 12:00

Polskie Radio to 90 lat doświadczenia. W ciągu jego istnienia wielu przyszłych specjalistów z wielu dziedzin pobierało tu nauki od najlepszych w kraju. Centrum Edukacji Medialnej to jedna z największych instytucji medialnych w Polsce. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i trenerskie, umożliwiające nam organizowanie szkoleń nie tylko z zakresu słowa mówionego i wystąpień publicznych, ale również techniki sprzedaży, savoir-vivre w biznesie, sztuki bycia liderem, czy zarządzania sobą w czasie.

Nasze sale wyposażone są w nowoczesny i profesjonalny sprzęt zapewniający odpowiednie warunki do prowadzania zajęć, rejestrowania umiejętności każdego z uczestników oraz dalszej analizy. Szkolenia CEM prowadzone są w zgodzie z wynikami najnowszych badań dotyczących procesu uczenia. Działamy w sposób etyczny, zgodny ze społecznie przyjętymi normami. Stosowane przez nas metody pozwalają na uzyskiwanie wymiernych efektów i osiągnięcia założonych przez Państwa celów.

Kadra CEM i osoby współpracujące z radiem chętnie dzielą się zdobytym wykształceniem, własnymi doświadczeniami i erudycją. Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie indywidualnych talentów i potencjału każdego człowieka. Celem naszych działań jest dostarczenie aktualnej wiedzy, doskonalenie umiejętności i zmiana postaw, które zaowocują osiągnięciami w życiu prywatnym i zawodowym.

Szkolenia adresujemy do osób otwartych na nowe doświadczenia, które pragną rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. W realizowanych przez nas projektach dbamy o wysoką jakość i praktyczność realizowanych zajęć. Zobacz ofertę szkoleń CEM lub skontaktuj się z nami w celu opracowania indywidualnego programu odpowiadającego Twoim potrzebom.


CO NAS WYRÓŻNIA:

doswiadczenie
kompleksowosc
spojnosc
autentycznosc
Aktualności
Sztuka mówienia
Czy w swojej pracy stają często przed koniecznością publicznego występowania? Zdarza Ci się prezentować osiągnięcia, decyzje, plany swojej firmy, czy organizacji? Chcesz zwiększyć atrakcyjność przekazu? Poprawić artykulację?
Doszlifuj swoją technikę mówienia i przekonywania innych do swoich racji na szkoleniu „Sztuka mówienia II - następny krok”. Najbliższe zajęcia odbędą się między 25 a 27 stycznia 2017. Zgłoszenie możesz wysłać poprzez formularz.
kreatywność CEM

Czy w swojej pracy zdarza Ci się pracować w sytuacjach trudnych? Chcesz lepiej komunikować swoje  pomysły i opanować sztukę twórczego rozwiązywania problemów? Nauczyć się metod kreatywnego działania?

Już teraz zapisz się na szkolenie "Sztuka kreatywnego myślenia i działania". Warsztaty planowane są na 26 i 27 stycznia 2017. Zgłoszenie możesz wysłać poprzez formularz.

Rzecznik Prasowy

Zajmujesz się zawodowo Public Relations? Jesteś rzecznikiem prasowym? Pracujesz jako specjalista od kształtowania wizerunku instytucji? Chcesz udoskonalić swoje umiejętności i wiedzę, aby skuteczniejsza stała się wszelka Twoja współpraca z mediami i dziennikarzami?

Zapisz się na nasze szkolenie medialne „Rzecznik prasowy firmy” i poznaj taktyki zachowań w sytuacjach kryzysowych, zasady współpracy z mediami oraz metody skutecznego przekazu. Najbliższe warsztaty planowane są od 30 stycznia do 1 lutegoZgłoszenie możesz wysłać poprzez formularz.

umowa

Interesuje Cię najnowsze orzecznictwo i nowe postanowienia umowne niezbędne w umowach zlecenia od 1 stycznia 2017 roku?

Już teraz zapisz się na szkolenie "Zmiany w umowach cywilnoprawnych od 1 stycznia 2017 roku oraz najnowsze orzecznictwo i stanowiska urzędowe"Warsztaty odbywać się będą 3 lutego 2017 roku. Zgłoszenie możesz wysłać poprzez formularz.


CEM lider jpg

Chcesz lepiej zrozumieć zachowania i postawy u osób w swoim zespole? Zależy Ci na zbudowaniu dobrych relacji z osobami, z którymi współpracujesz? Interesują Cię metody wzbudzenia zaufania i autorytetu w środowisku biznesowym?

Już teraz zapraszamy na szkolenie "Sztuka bycia liderem", które będzie się odbywać w dniach 6-7 lutego 2017 roku. Zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez formularz.


Nasz adres

al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa

Mapa dojazdu:

Mapka dojazdu - kliknij aby powiększyc

Telefony

od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

22 645 95 03
22 645 94 04
22 645 54 88
22 645 90 39

Fax
22 645 59 65

E-mail
cem@polskieradio.pl

Nr Konta
Polskie Radio SA
Bank Handlowy S.A.
20 1030 1508 0000 0008 1720 3078