Centrum Edukacji Medialnej

O nas

17.08.2016 12:00

Polskie Radio to 90 lat doświadczenia. W ciągu jego istnienia wielu przyszłych specjalistów z wielu dziedzin pobierało tu nauki od najlepszych w kraju. Centrum Edukacji Medialnej to jedna z największych instytucji medialnych w Polsce. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i trenerskie, umożliwiające nam organizowanie szkoleń nie tylko z zakresu słowa mówionego i wystąpień publicznych, ale również techniki sprzedaży, savoir-vivre w biznesie, sztuki bycia liderem, czy zarządzania sobą w czasie.

Nasze sale wyposażone są w nowoczesny i profesjonalny sprzęt zapewniający odpowiednie warunki do prowadzania zajęć, rejestrowania umiejętności każdego z uczestników oraz dalszej analizy. Szkolenia CEM prowadzone są w zgodzie z wynikami najnowszych badań dotyczących procesu uczenia. Działamy w sposób etyczny, zgodny ze społecznie przyjętymi normami. Stosowane przez nas metody pozwalają na uzyskiwanie wymiernych efektów i osiągnięcia założonych przez Państwa celów.

Kadra CEM i osoby współpracujące z radiem chętnie dzielą się zdobytym wykształceniem, własnymi doświadczeniami i erudycją. Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie indywidualnych talentów i potencjału każdego człowieka. Celem naszych działań jest dostarczenie aktualnej wiedzy, doskonalenie umiejętności i zmiana postaw, które zaowocują osiągnięciami w życiu prywatnym i zawodowym.

Szkolenia adresujemy do osób otwartych na nowe doświadczenia, które pragną rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. W realizowanych przez nas projektach dbamy o wysoką jakość i praktyczność realizowanych zajęć. Zobacz ofertę szkoleń CEM lub skontaktuj się z nami w celu opracowania indywidualnego programu odpowiadającego Twoim potrzebom.


CO NAS WYRÓŻNIA:

doswiadczenie
kompleksowosc
spojnosc
autentycznosc
Aktualności

CEM Emisja głosu


Jesteś dziennikarzem, prezenterem lub handlowcem? Pracujesz zawodowo głosem? Chcesz robić to swobodnie i świadomie?

Zapisz się na szkolenie w "Warsztaty prawidłowej emisji, estetyki i higieny głosu", które odbędą się 18-19 maj 2017 roku. Cena szkolenia w maju obniżona o 40%!

Szkolenie pozwoli Ci na ukierunkowanie pracy nad głosem i wymową w zależności od Twoich indywidualnych predyspozycji. Zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez formularz.


---------------------------------------------------------------------------------------------------
20 marca, pierwszego dnia astronomicznej wiosny, odbyła się inauguracja CEM zatytułowana „Rozwiń się z nami na wiosnę”. Spotkanie miało miejsce w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Gościliśmy przedstawicieli spółek skarbu państwa oraz środowisk biznesowych. Zobaczcie sami jak było!

CEM kwiaty

CEM gospodarze

Celem spotkania było przybliżenie gościom działalności jednostki szkoleniowej Polskiego Radia poprzez 3 panele szkoleniowe poprowadzone przez trenerów CEM. Wszystkie trzy wystąpienia poświęcone były autoprezentacji w mediach i biznesie. Każdy z prelegentów omawiał jednak ten temat w innym aspekcie.

CEM Mroczek

Warsztat otwierający wieczór poprowadził Jacek Mroczekdziennikarz, psycholog, specjalista od wizerunku w mediach, który zwrócił uwagę na dostosowanie treści przekazu do odbiorców.

CEM Janczuk

Następnie Katarzyna Janczuktrener biznesu, licencjonowany trener Facet5, poruszyła temat postawy fizycznej w komunikacji i jej wpływie na adresatów oraz odbiorców.

CEM Mańka

Ostatni warsztat autorstwa Marcina Mańki – dziennikarza, prezentera, trenera sprzedaży i promocji, dotyczył komunikacji niewerbalnej, roli emocji i sposobów ich celowego wykorzystywania w perswazyjnych komunikatach.

CEM Publiczność1

CEM Publiczność2

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na naszym facebooku.


Nasz adres

al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa

Mapa dojazdu:

Mapka dojazdu - kliknij aby powiększyc

Telefony

od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

22 645 95 03
22 645 94 04
22 645 54 88
22 645 90 39

Fax
22 645 59 65

E-mail
cem@polskieradio.pl

Nr Konta
Polskie Radio SA
Bank Handlowy S.A.
20 1030 1508 0000 0008 1720 3078