Player

Słuchasz Polskiego Radia w nowym Playerze

01.09.2016 00:00
Chcesz coś dodać lub poprawić. Daj znać w komentarzu.
Słuchasz Polskiego Radia w nowym Playerze

Nowy player jest odpowiedzią na dotychczasowe sugestie użytkowników. Staraliśmy się maksymalnie uprościć korzystanie z niego i nadać mu przyjaźniejszą formę. Teraz swojej ulubionej stacji radiowej możesz słuchać łatwiej na komputerze, smartfonie czy na tablecie. 

Zapraszamy do sprawdzania nowego playera Polskiego Radia i dzielenia się opiniami i uwagami w komentarzach. Każda Wasza sugestia jest dla nas bardzo cenna!

Komentarze99
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
pooop2017-01-01 16:41 Zgłoś
Wszystko super, ale udostępnijcie streaming w wysokiej, bezstratnej jakości ;) Słuchanie klasyków w FLAC jest jeszcze lepsze, a radiostacji nadających w bezstratnej jakości jest bardzo mało, a już tym bardziej nadających taką dobrą muzykę ;)
zefrid2016-12-15 23:17 Zgłoś
brakuje suwaka umożliwiającego odsłuchanie materiału od dowolnego momentu. Chyba że... nie umiem go obsługiwać :) Również przydałby się przycisk "pobierz"
dwierchola2016-12-15 12:47 Zgłoś
Mam problem ze słuchaniem audycji na smartfonie przez aplikację 'Polskie radio' dla androida. Objawy: Słucham 10 minut, strumień się zrywa, potem co jakiś czas odtwarza się przez 1 sekundę raz na 15-20 sekund. Aby słuchać dalej muszę restartować aplikację.
pmbb2016-12-13 14:38 Zgłoś
Aplikacja OK ....Tyle że strasznie przerywa ..... nawet przy bardzo dobrym łączu
hiacynta2016-12-10 11:22 Zgłoś
Suwak przy regulacji głośności mam przesunięty do końca lewej strony i w żaden sposób nie da się go przesunąć w prawo, żeby było cokolwiek słychać... Jak to naprawić? Z drugiej strony na innej przeglądarce włączają się tylko reklamy, po ich skończeniu przeskakuje na kolejną audycję, ale żadnej nie mogę posłuchać.
mrmisiu2016-11-29 11:18 Zgłoś
Prośba o umieszczenie wskaźnika minutowego dla paska postępu i najważniejsze: przycisk POBIERZ! - nie ma nic lepszego w korku niż możliwość odsłuchania wybranych audycji Trójki.
ewag2016-11-28 09:48 Zgłoś
Od jakiegoś czasu na oknie playera wisi reklama, która uniemożliwia wszystkie jego funkcje - poza komentowaniem i wyłączaniem/włączaniem. Mam nadzieję, że wkrótce zniknie, a jak zniknie, zorientuję się, że wróciły dawne kanały Polskiego Radia Online....
yakei952016-11-26 18:51 Zgłoś
Gorąco prosiłbym o optymalizację Playera do przeglądarki Opera. W małym oknie przeglądarki prezentuje się bardzo dobrze.
a.klonek5207@interia.pl2016-11-25 18:19 Zgłoś
Może nie usłyszałem wcześniej , jednak nie wiem czy kłamstwo zostało w tej audycji zostało zdefiniowane ?
krisvankroft2016-11-23 00:34 Zgłoś
Witam.Pytam w imieniu Kochanej Babci.Dlaczego z takim opóźnieniem umieszczacie odcinki słuchowisk: Matysiaków i Jezioran? Pozdrawiam.Krzysztof.