Gospodarka

Podziel się swoim sukcesem!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 11:22
Sterowane elektronicznie pojazdy do zbierania truskawek czy mobilne kurniki to tylko niektóre polskie wynalazki odnoszące sukcesy zagranicą i jednocześnie uczestnicy konkursu Pochwal się swoim funduszem.
Audio
  • 14'39
    Bardzo Ważny Projekt 19.09.2012 18:46
Według wstępnych założeń projektu nowelizacji, NBP będzie mógł kupować obligacje na rynku wtórnym.
Według wstępnych założeń projektu nowelizacji, NBP będzie mógł kupować obligacje na rynku wtórnym. Foto: sxc.hu

Trójka wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego do 10 listopada zapraszą do udziału w konkursie Pochwal się swoim funduszem. Uczestnikami mogą być beneficjenci funduszy z Unii Europejskiej.

Jeśli dostałeś pieniądze z następujących programów: Kapitał Ludzki, Gospodarka Innowacyjna, Infrastruktura i Środowisko, Rozwoj Ściany Wschodniej oraz Wsparcie Techniczne i Twoja firma osiągnęła sukces, zgłoś się!

- Z badań wynika, że 97 proc. zysku uzyskuje się z naśladowania dobrych pomysłów. Chwalmy się, niech inni to podłapią i zyskują - zachęca Adam Noga z Akademii Koźmińskiego.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.twojefundusze.polskieradio.pl. Zwycięzcę, który  dostanie nagrodę rzeczową o wartości 10 tys. złotych, poznamy na gali finałowej 10 grudnia.

W sumie programy objęte konkursem miały do rozdysponowania prawie 300 mld zł. - Takich pieniędzy nigdy nie mieliśmy i już raczej nie będziemy mieć - mówi Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

W audycji "Bardzo Ważny Projekt" również o środowych danych GUS o przemyśle.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Oryginalne pomysły poszukiwane!

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 18:25
Prof. Adam Noga (ekonomista): Do 2013 roku w budżecie unijnym dostaliśmy ponad 65 miliardów euro, a w następnym 7-letnim mamy nadzieję dostać 80 miliardów. To ogromne pieniądze, których nigdy nam się nie udało "wyrwać" z polskich budżetów centralnych i samorządowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak innowacje zmieniają świat

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 19:40
- Wiele innowacji to są często bardzo małe usprawnienia. Istnieje mnóstwo wdrożeń przygotowanych nie tylko przez przedsiębiorstwa, ale także samorządy - mówi prof. Adam Noga z Akademii Leona Koźmińskiego, członek kapituły konkursu "Pochwal się swoim funduszem".
rozwiń zwiń