Anty nc plus odrzucił zaproszenie prezesa platformy nc plus

polskieradio.pl
Anna Borys 02.04.2013
Profil Anty nc+
Profil Anty nc+, foto: Facebook/anty nc+

Jednak nie dojdzie do spotkania twórcy profilu anty nc+ z prezesem nc+. Dawid Zieliński napisał list do Juliena Verleya.

- Dziękuję za zaproszenie na spotkanie, ale zmuszony jestem odmówić – tak zaczyna się list twórcy anty nc+ do prezesa nc+. – Głównym powodem jest to, że na profilu jest ponad 50 tysięcy użytkowników. Ja jedynie go założyłem. Nie jestem prawnie umocowanym reprezentantem tych osób. Zatem propozycję spotkania traktuję jako zaproszenie dla wszystkich, którzy polubili stronę.” pisze Dawid Zieliński.

Twórca profilu Anty nc+ zarzuca firmie brak jakichkolwiek działań na rzecz niezadowolonych abonentów. – Jeśli sądzą Państwo, że podarowanie abonamentom CYFRY+ programu NSport na 3 miesiace, a byłym eNkowiczom kilku innych, jakże mało ciekawych i interesujących programów załatwi sprawę, to się Państwo mylą" - pisze

W dalszej części listu przytacza listę postulatów, stawianych przesz użytkowników profilu.

Przeczytaj cały list:

List
List wtórcy profilu anty nc+ do prezesa nc+ strona pierwsza
List
List wtórcy profilu anty nc+ do prezesa nc+ strona druga

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

serwis specjalny wrzesień39

Bądź z nami w kontakcie

Polecane

Ekonomiści: stopy procentowe spadną, ale niewiele

Ekonomiści: stopy procentowe spadną, ale niewiele

Stopy procentowe mogą spaść, ale dużej obniżki nie należy się spodziewać, prognozują ekonomiści: prof. Adam Noga z Akademii Leona Koźmińskiego, prof. Krzysztof Opolski z Uniwersytetu Warszawskiego oraz wiceprezes Idea Bank, Dariusz Makosz, którzy gościli w audycji „Puls Gospodarki” w Polskim Radiu 24.

NBP: MdM do poprawki. Pomaga nie tym, którym powinien

NBP: MdM do poprawki. Pomaga nie tym, którym powinien

Mieszkanie dla Młodych do poprawki. W raporcie o sytuacji na rynku nieruchomości Narodowy Bank Polski wskazuje, że rządowy program, który miał ułatwić zakup mieszkania osobom niezamożnym, de facto wspiera tych, którzy i tak mogliby sobie na to pozwolić.