Anty nc plus odrzucił zaproszenie prezesa platformy nc plus

polskieradio.pl
Anna Borys 02.04.2013
Profil Anty nc+
Profil Anty nc+, foto: Facebook/anty nc+

Jednak nie dojdzie do spotkania twórcy profilu anty nc+ z prezesem nc+. Dawid Zieliński napisał list do Juliena Verleya.

- Dziękuję za zaproszenie na spotkanie, ale zmuszony jestem odmówić – tak zaczyna się list twórcy anty nc+ do prezesa nc+. – Głównym powodem jest to, że na profilu jest ponad 50 tysięcy użytkowników. Ja jedynie go założyłem. Nie jestem prawnie umocowanym reprezentantem tych osób. Zatem propozycję spotkania traktuję jako zaproszenie dla wszystkich, którzy polubili stronę.” pisze Dawid Zieliński.

Twórca profilu Anty nc+ zarzuca firmie brak jakichkolwiek działań na rzecz niezadowolonych abonentów. – Jeśli sądzą Państwo, że podarowanie abonamentom CYFRY+ programu NSport na 3 miesiace, a byłym eNkowiczom kilku innych, jakże mało ciekawych i interesujących programów załatwi sprawę, to się Państwo mylą" - pisze

W dalszej części listu przytacza listę postulatów, stawianych przesz użytkowników profilu.

Przeczytaj cały list:

List
List wtórcy profilu anty nc+ do prezesa nc+ strona pierwsza
List
List wtórcy profilu anty nc+ do prezesa nc+ strona druga

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Bądź z nami w kontakcie

Polecane

Działkę budowlaną opłaca się kupić zimą

Działkę budowlaną opłaca się kupić zimą

Zimą do transakcji działkami budowlanymi dochodzi stosunkowo rzadko, ale spadki cen mogą zachęcić potencjalnych kupców do poszukiwań. Tym bardziej, że są lokalizacje, gdzie ceny spadły o nawet jedną piątą w porównaniu z trzecim kwartałem ubiegłego roku.

Firmy dostaną zastrzyk gotówki na innowacje

Firmy dostaną zastrzyk gotówki na innowacje

Polska jest 25. najbardziej innowacyjnym krajem na świecie. Tak przynajmniej wynika z najnowszego rankingu przygotowanego przez agencję Bloomberga. Z drugiej strony, mamy ubiegłoroczny raport Komisji Europejskiej, według którego jesteśmy czwartym od końca unijny krajem pod względem innowacyjności. Czy w takim razie Polska jest krajem innowacyjnym, czy wręcz przeciwnie?

Program Go Africa po dwóch latach

Program Go Africa po dwóch latach

Państwa afrykańskie są najbardziej rozwijającymi się krajami świata, dlatego warto zabiegać o te rynki. Polska ma tu dużo zaległości - w 2013 r. handel z Afryką stanowił zaledwie 1,3 proc. naszego eksportu. Stąd rządowy program Go Africa, działający od dwóch lat. O jego efektach mówi prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Sławomir Majman.