Anty nc plus odrzucił zaproszenie prezesa platformy nc plus

polskieradio.pl
Anna Borys 02.04.2013
Profil Anty nc+
Profil Anty nc+, foto: Facebook/anty nc+

Jednak nie dojdzie do spotkania twórcy profilu anty nc+ z prezesem nc+. Dawid Zieliński napisał list do Juliena Verleya.

- Dziękuję za zaproszenie na spotkanie, ale zmuszony jestem odmówić – tak zaczyna się list twórcy anty nc+ do prezesa nc+. – Głównym powodem jest to, że na profilu jest ponad 50 tysięcy użytkowników. Ja jedynie go założyłem. Nie jestem prawnie umocowanym reprezentantem tych osób. Zatem propozycję spotkania traktuję jako zaproszenie dla wszystkich, którzy polubili stronę.” pisze Dawid Zieliński.

Twórca profilu Anty nc+ zarzuca firmie brak jakichkolwiek działań na rzecz niezadowolonych abonentów. – Jeśli sądzą Państwo, że podarowanie abonamentom CYFRY+ programu NSport na 3 miesiace, a byłym eNkowiczom kilku innych, jakże mało ciekawych i interesujących programów załatwi sprawę, to się Państwo mylą" - pisze

W dalszej części listu przytacza listę postulatów, stawianych przesz użytkowników profilu.

Przeczytaj cały list:

List
List wtórcy profilu anty nc+ do prezesa nc+ strona pierwsza
List
List wtórcy profilu anty nc+ do prezesa nc+ strona druga

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Bądź z nami w kontakcie

Polecane

Rogacze przyciągają zagranicznych myśliwych

Rogacze przyciągają zagranicznych myśliwych

Polska jest atrakcyjnym krajem dla myśliwych z wielu krajów Europy. Jeszcze kilka lat temu przyjeżdżali oni do Polski wiele razy w roku. Teraz, przez kiepską sytuację finansową, ograniczają wizyty w naszym kraju do jednej w roku albo pojawiają się raz na dwa lata.

Klient robi się smart… sklepy też muszą

Klient robi się smart sklepy też muszą

Do tej pory sklepy zalewały nas reklamami. Zdecydowanie szły na ilość. Ta strategia się nie sprawdza. Teraz handlowcy zaczynają rozumieć, że tylko spersonalizowana reklama ma szansę na efektywne działanie.