Gdzie po najtańsze znicze?

polskieradio.pl
Anna Borys 28.10.2011
Gdzie po najtańsze znicze?
foto: sxc.hu

Zbliża się Wszystkich Świętych. Wszyscy udają się zapalić światełko na grobach swoich bliskich. Dowiedź się gdzie kupić najtańsze znicze.

„Super Express” pisze, że można zaoszczędzić nawet 50 zł planując zakupe wcześniej, a nie kupując zniczy przy cmentarzu.

Wiele zapracowanych osób decyduje się jednak na ich zakup w ostatniej chwili i idzie na stragan oraz targowiska przy cmentarzach. Sprzedawcy mają tam naprawdę spory wybór ładnych lampionów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że są one nawet dwa razy droższe niż w normalnych sklepach. Dlatego warto wcześniej udać się do supermarketu i zakupić lampiony na groby, aby potem nie przepłacać.

Gazeta dodaje, że przy zakupie kilku lub kilkunastu sztuk przy nekropoli można zapłacić nawet o 50 złotych więcej niż w markecie. Znicze, które kupimy tam za złotówkę, na straganie przy nekropoli kosztują 2 złote.

Podobnie jest z ozdobnymi lampionami, które w sklepie kosztują 5-6 złotych, a przy cmentarzu ponad 8 złotych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także lampiony elektryczne. W tym przypadku również taniej jest w markecie, gdzie można je dostać za 5-8 złotych, a przy cmentarzu za ponad 12 złotych.

Super Express,ab

  • Zobacz więcej na temat:

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Bądź z nami w kontakcie

Polecane

Kobiety są rozrzutne? Badania pokazują, że to stereotyp

Kobiety są rozrzutne? Badania pokazują, że to stereotyp

Czy kobiety rzeczywiście, zgodnie z obiegowym poglądem, są rozrzutne, a umożliwienie im korzystania z kart kredytowych grozi katastrofą dla domowych finansów? Odpowiedzi na to pytanie szukali m.in. autorzy badania "Postawy Polaków wobec oszczędzania".

Polscy emigranci wysyłają do kraju coraz mniej pieniędzy

Polscy emigranci wysyłają do kraju coraz mniej pieniędzy

W ciągu dziesięciu lat od wejścia do Unii Europejskiej polscy emigranci przesłali do kraju ponad 234 mld zł. Dobre czasy jednak się kończą i pieniędzy z zagranicy jest coraz mniej. To jednak nie jest najgorsza wiadomość, bo spadek wartości transferów, może sugerować, że emigranci nie kwapią się do powrotu do Polski.