Telewizja NC Plus miała być rewolucją, a wyszło tsunami niezadowolenia

polskieradio.pl
Anna Borys 26.03.2013
NC+
NC+, foto: ncplus.pl

Połączenie telewizji n i Cyfry+ miało zrewolucjonizować rynek. Tymczasem nowa oferta nie tylko nie zachwyciła, ale wywołała lawinę negatywnych komentarzy.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na nowej platformie nc+. Reklamy zapowiadały nową technologie, która miała przynieść rewolucję. Tymczasem klienci nie kryją niezadowolenia. Media społecznościowe zalały firmę negatywnymi komentarzami, na które spółka nie odpowiada. Ogranicza się do zdawkowych „jest nam przykro” albo „odpowiemy jutro”, albo „komentarzy jest za dużo”. Na Facebooku powstał nawet profil Anty nc+, który ma już 1/3 fanów, co oficjalny profil nc+.

Klienci są oburzeni, że za to samo muszą płacić więcej. Pakiety za 39zł okazały się mniej atrakcyjne niż oferowane wcześniej w Cyfrze+. Nc+ zaś chwali się pakietami za119zł i 199zł, i to w promocji.

wirtualnemedia.pl, ab

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Bądź z nami w kontakcie

Polecane

GMO w Europie: można zakazać, ale są luki

GMO w Europie: można zakazać, ale są luki

Wprowadzona przez Komisję Europejską dyrektywa pozwalająca krajom członkowskim na wybór – stosowania czy zakazania upraw GMO, pozwala na załatwienie sporu między zwolennikami i przeciwnikami roślin modyfikowanych. Tyle, że jak mówią eksperci, nie załatwia wszystkiego, gdyż zawiera sporo luk prawnych.

Kobiety są rozrzutne? Badania pokazują, że to stereotyp

Kobiety są rozrzutne? Badania pokazują, że to stereotyp

Czy kobiety rzeczywiście, zgodnie z obiegowym poglądem, są rozrzutne, a umożliwienie im korzystania z kart kredytowych grozi katastrofą dla domowych finansów? Odpowiedzi na to pytanie szukali m.in. autorzy badania "Postawy Polaków wobec oszczędzania".