Telewizja NC Plus miała być rewolucją, a wyszło tsunami niezadowolenia

polskieradio.pl
Anna Borys 26.03.2013
NC+
NC+, foto: ncplus.pl

Połączenie telewizji n i Cyfry+ miało zrewolucjonizować rynek. Tymczasem nowa oferta nie tylko nie zachwyciła, ale wywołała lawinę negatywnych komentarzy.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na nowej platformie nc+. Reklamy zapowiadały nową technologie, która miała przynieść rewolucję. Tymczasem klienci nie kryją niezadowolenia. Media społecznościowe zalały firmę negatywnymi komentarzami, na które spółka nie odpowiada. Ogranicza się do zdawkowych „jest nam przykro” albo „odpowiemy jutro”, albo „komentarzy jest za dużo”. Na Facebooku powstał nawet profil Anty nc+, który ma już 1/3 fanów, co oficjalny profil nc+.

Klienci są oburzeni, że za to samo muszą płacić więcej. Pakiety za 39zł okazały się mniej atrakcyjne niż oferowane wcześniej w Cyfrze+. Nc+ zaś chwali się pakietami za119zł i 199zł, i to w promocji.

wirtualnemedia.pl, ab

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Bądź z nami w kontakcie

Polecane

KNF: zyski SKOK-ów zostają w Luksemburgu. Ekspert: Kasy do naprawy

KNF: zyski SKOK-ów zostają w Luksemburgu. Ekspert: Kasy do naprawy

KNF domaga się zmian w sektorze Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych. W najnowszym raporcie Komisja Nadzoru Finansowego wskazuje na luksemburską spółkę córkę Kasy Krajowej SKOK generującą wysokie zyski, które nie zasilają Funduszu Restrukturyzacyjnego.

Biznes i nauka to w Polsce nadal odrębne planety

Biznes i nauka to w Polsce nadal odrębne planety

Nauka dla biznesu - biznes dla nauki - pod takim hasłem dziś i jutro w Warszawie odbywa się Polski Kongres Gospodarczy 2014, zorganizowany przez Pracodawców RP. Jak wynika z dyskusji, niestety relacje między tymi dwiema sferami nadal przypominają pole walki najeżone wieloma minami.