Tragiczna śmierć młodego skoczka

09.10.2011 13:37
W okolicach Niżnego Nowogrodu w wypadku samochodowym zginął utalentowany 21-letni rosyjski skoczek narciarski Paweł Karelin.

Jego pojazd z dużą prędkością uderzył w maszynę budowlaną.

Największy sportowy sukces Karelin odniósł 1 stycznia, zajmując drugie miejsce w konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Był jedną z rosyjskich nadziei na zimowe igrzyska olimpijskie, które w 2014 roku odbędą się w Soczi.

aby dodać komentarz
brak

Piotr Żyła zajął drugie miejsce w konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w japońskiej Hakubie.

Adam Małysz zdecydował się na zmianę samochodu, którym pojedzie w Rajdzie Dakar. Były skoczek wystartuje w Dakarze w najmocniejszej kategorii.

Letnia GP: wygrana Schlierenzauera, Kot 10.

01.10.2011 07:00
Gregor Schlierenzauer wygrał przedostatni w tym sezonie konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich na igelicie. Najlepszy z Polaków zamknął pierwszą 10.

Kamil Stoch w pięknym stylu zwyciężył w ostatnich zawodach Letniej Grand Prix w Klingenthal. W klasyfikacji generalnej awansował na drugie miejsce.