Agnieszka Radwańska nago i elokwentnie: moje mięśnie brzucha są twarde jak skała

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 11.07.2013
Agnieszka Radwańska w nagiej sesji. Screen ze strony espn.go.com
Agnieszka Radwańska w nagiej sesji. Screen ze strony espn.go.com, foto: espn.go.com

Agnieszka pojawiła się w sesji zdjęciowej prestiżowego magazynu ESPN Body Issue, który ma ukazać się 12 lipca. Wcześniej opublikowano wywiad z Agnieszką. Poniżej fragmenty.

Zdjęcia rozebranej Radwańskiej pojawiły się w "The Body Issue" - specjalnej edycji magazynu ESPN, która promuje zdrowy styl życia. Co roku magazyn ten publikuje rozmowy z 21 znanymi sportowcami z całego świata. Na zdjęciach sportowcy ci występują nago. Autorem sesji z Radwańską w roli głównej jest Alan Clarke.

Poniżej fragment wywiadu z Agnieszką Radwańską:

Co lubisz w swoim ciele?
AR: Uważam się za szczęściarę, bo pozostaję szczupła bez wielu godzin spędzonych na siłowni.
Jeśli mogłabyś zmienić coś w swoim ciele, co by to było?
AR: Zdecydowanie moje prawe ramię, którym serwuję. Jest zbyt podatne na kontuzje.
Ulubiona forma treningu?
AR: Bieganie wzdłuż brzegu Wisły razem z moją siostrą. Bieganie jest często monotonne, a dzieki towarzystwu Uli jest dużo bardziej zabawne.
Bez jakiego ćwiczenia nie wyobrażasz sobie życia?
AR: Z pewnością bez "brzuszków". Za jednym razem robię ich zwykle 300. Dzięki temu moje mięśnie brzucha są twarde jak skała. Jednak w trakcie ćwiczeń, myślę sobie: "żeby to się już skończyło" albo: "teraz mogę zjeść więcej czekolady".
Zaczęłaś grać w tenisa w bardzo młodym wieku. Jakie ciekawe lub niezwykłe metody stosował Twój tato w treningu?
AR: Kiedy byłyśmy dziećmi mój tata używał wielu świetnych pomocy treningowych. Na przykład, zanim zaczęłyśmy grać piłkami, grałyśmy balonami. Kiedy zaczynałyśmy, ledwo sięgałyśmy wzrostem połowy siatki, tak więc tata kazał nam przebijać balony tam i z powrotem.
Czy jest coś, czym Twoje ciało mogłoby nas zaskoczyć?
AR: Prawdopodobnie moimi zwyczajami żywieniowymi. W przeciwieństwie do większości graczy, którzy jedzą najdalej dwie godziny przed meczem, mogę zjeść pełny posiłek i wyjść prosto na kort. Tak naprawdę, to nawet tak wolę. Zwykle jadam talerz makaronu na 30 minut przed planowanym rozpoczęciem spotkania. Jeśli tego nie zrobię, umieram z głodu w trakcie meczu. A wzięło się to stąd, że mój tata odbierał mnie po szkole i wiózł prosto na korty. Nie mieliśmy czasu na obiad, więc jadłam w samochodzie.
Najgorsze, przez co przeszło Twoje ciało?
AR: Dwie operacje, jedna stopy, druga ręki - były dość poważne, ale i tak nie mogły się równać z oparzeniami słonecznymi, których nabawiłam się po wylegiwaniu się na plaży.

Rozebrana Agnieszka Radwańska wowołała w Polsce burzę!

Rozbierane fotografie Agnieszki Radwańskiej, chociaż są bardzo subtelne, podzieliły Polskę. Jedni są zachwyceni, inni nie ukrywają oburzenia. Przeciwnicy sesji wytykają tenisistce, że pokazywanie nagiego ciała nie przystoi osobie, która jest idolka wielu młodych ludzi, ambasadorce polskiego sportu i katoliczce.

Numer "The Body Issue" z Radwańską pojawi się w kioskach 12 lipca. Wcześniej w "The Body Issue" można było obejrzeć rozebrane zdjęcia m.in. Sereny Williams i Danieli Hantuchovej.

ah, agaradwanska.com

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Informacje

Reklama

Sport na antenie

Igrzyska Europejskie: za 50 dni zapłonie znicz

Igrzyska Europejskie: za 50 dni zapłonie znicz

W największej imprezie sportowej 2015 roku pierwszych Igrzyskach Europejskich w stolicy Azerbejdżanu Baku o medale walczyć będzie w dniach 12-28 czerwca 6 tys. sportowców. Na liście zakwalifikowanych znajduje się 213 Polaków.

Sport na luzie

Premier League: kluby odrzuciły ofertę wytwórcy piwa

Premier League: kluby odrzuciły ofertę wytwórcy piwa

Premier League nie wzbogaci się o 135 milionów funtów. Kluby odrzuciły ofertę firmy Guinness, która chciała zostać tytularnym sponsorem rozgrywek.  Obecnie jedną z najlepszych lig świata firmuje swoją nazwą Barclays.