Agnieszka Radwańska nago. Zobacz wszystkie zdjęcia

polskieradio.pl
Marcin Nowak 13.07.2013
Agnieszka Radwańska w sesji dla The Body Issue
Agnieszka Radwańska w sesji dla "The Body Issue", foto: Print screen z espn.go.com/Alan Clarke

Opublikowano głośną sesję zdjęciową Agnieszki Radwańskiej. Tenisistka występuje nago na kilku fotografiach - w tym jednej, na której widać jej pracę na planie.

Zdjęcia ukazały się 12 lipca w "The Body Issue" - specjalnej edycji magazynu ESPN, która promuje zdrowy styl życia. Co roku magazyn ten publikuje rozmowy z 21 znanymi sportowcami z całego świata. Na zdjęciach sportowcy zawsze występują nago.

Autorem sesji z Agnieszką Radwańską w roli głównej jest Alan Clarke. Wywiad z naszą zawodniczką zaprezentowano już wcześniej na stronach internetowych.

Agnieszka Radwańska nago i elokwentnie: moje mięśnie brzucha są twarde jak skała

Jeszcze przed publikacją zdjęć narodziły się kontrowersje. Po zamieszczeniu jednej z fotografii w internecie polska tenisistka została wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Agnieszka
Agnieszka Radwańska w sesji dla ESPN Body Issue

24-letnia krakowianka była jednym z ambasadorów słynnej kampanii. Jednak organizatorzy akcji - grupa katolików - Krucjata Młodych postanowiła zakończyć z nią współpracę.

"Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji Nie wstydzę się Jezusa" - czytamy w oświadczeniu.
"Pragniemy podkreślić, że w akcji wziął udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązani do Wiary Katolickiej i jej zasad. Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa" - dodano.
Radwańska wykluczona z "Nie wstydzę się Jezusa". Za nagie zdjęcia

Poza Agnieszką Radwańską w sesji wzięła udział m.in. mistrzyni olimpijska w siatkówce kobiet - Kerri Walsh Jennings, bokserka Marlen Esparza, snowboardzistka Elena Height, rozgrywający drużyny futbolu amerkańskiego San Francisco 49ers - Colin Kaepernick, czy koszykarz Washington Wizards - John Wall.

Agnieszka
Agnieszka Radwańska w trakcie sesji dla "The Body Issue"

Pełną sesję wszystkich sportowców z lipcowego numeru magazynu wraz ze zdjęciami w trakcie pracy nad nią znajdziecie tutaj - Galeria ESPN Body Issue Lipiec 2013

Marcin Nowak, polskieradio.pl, espn.go.com

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Informacje

Sport na antenie

Ekstraklasa

Ekstraklasa: burza w szklance wody. Marco Paixao nie dla Lecha

Ekstraklasa: burza w szklance wody. Marco Paixao nie dla Lecha

Niedawno Śląsk Wrocław musiał pogodzić się ze stratą Sebastiana Mili, który odszedł do Lechii Gdańsk. "Gazeta Wrocławska" donosi, że zespół Tadeusza Pawłowskiego straci też Marco Paixao, który przeniesie się do Lecha Poznań. Kontrakt Portugalczyka wygasa w czerwcu.

Sport na luzie

Narodziny dziecka Shakiry i Pique pomogą UNICEF

Narodziny dziecka Shakiry i Pique pomogą UNICEF

Kolumbijska gwiazda muzyki pop Shakira i piłkarz FC Barcelona Gerard Pique zaapelowali w internecie do swych fanów, by z okazji narodzin drugiego syna wsparli UNICEF poprzez zakup wody i szczepionek dla dzieci.