Agnieszka Radwańska nago. Zobacz wszystkie zdjęcia

polskieradio.pl
Marcin Nowak 13.07.2013
Agnieszka Radwańska w sesji dla The Body Issue
Agnieszka Radwańska w sesji dla "The Body Issue", foto: Print screen z espn.go.com/Alan Clarke

Opublikowano głośną sesję zdjęciową Agnieszki Radwańskiej. Tenisistka występuje nago na kilku fotografiach - w tym jednej, na której widać jej pracę na planie.

Zdjęcia ukazały się 12 lipca w "The Body Issue" - specjalnej edycji magazynu ESPN, która promuje zdrowy styl życia. Co roku magazyn ten publikuje rozmowy z 21 znanymi sportowcami z całego świata. Na zdjęciach sportowcy zawsze występują nago.

Autorem sesji z Agnieszką Radwańską w roli głównej jest Alan Clarke. Wywiad z naszą zawodniczką zaprezentowano już wcześniej na stronach internetowych.

Agnieszka Radwańska nago i elokwentnie: moje mięśnie brzucha są twarde jak skała

Jeszcze przed publikacją zdjęć narodziły się kontrowersje. Po zamieszczeniu jednej z fotografii w internecie polska tenisistka została wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

Agnieszka
Agnieszka Radwańska w sesji dla ESPN Body Issue

24-letnia krakowianka była jednym z ambasadorów słynnej kampanii. Jednak organizatorzy akcji - grupa katolików - Krucjata Młodych postanowiła zakończyć z nią współpracę.

"Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej i tym samym wyklucza ją z grona ambasadorów akcji Nie wstydzę się Jezusa" - czytamy w oświadczeniu.
"Pragniemy podkreślić, że w akcji wziął udział ponad milion osób - wśród nich liczni sportowcy i artyści. Jesteśmy przekonani, że przytłaczająca większość z nich poważnie traktuje własną deklarację o przywiązani do Wiary Katolickiej i jej zasad. Skądinąd smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej, która przekreśliła swoim postępowaniem własne słowa" - dodano.
Radwańska wykluczona z "Nie wstydzę się Jezusa". Za nagie zdjęcia

Poza Agnieszką Radwańską w sesji wzięła udział m.in. mistrzyni olimpijska w siatkówce kobiet - Kerri Walsh Jennings, bokserka Marlen Esparza, snowboardzistka Elena Height, rozgrywający drużyny futbolu amerkańskiego San Francisco 49ers - Colin Kaepernick, czy koszykarz Washington Wizards - John Wall.

Agnieszka
Agnieszka Radwańska w trakcie sesji dla "The Body Issue"

Pełną sesję wszystkich sportowców z lipcowego numeru magazynu wraz ze zdjęciami w trakcie pracy nad nią znajdziecie tutaj - Galeria ESPN Body Issue Lipiec 2013

Marcin Nowak, polskieradio.pl, espn.go.com

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Informacje

Wybrano najlepszego gracza Premier League

Wybrano najlepszego gracza Premier League

Belg Eden Hazard z Chelsea Londyn został wybrany przez Związek Zawodowy Piłkarzy (PFA) najlepszym zawodnikiem ligi angielskiej w sezonie 2014/15. Napastnik Tottenhamu Hotspur Harry Kane triumfował w kategorii młodych zawodników.

Reklama

Sport na antenie

Sport na luzie

Premier League: kluby odrzuciły ofertę wytwórcy piwa

Premier League: kluby odrzuciły ofertę wytwórcy piwa

Premier League nie wzbogaci się o 135 milionów funtów. Kluby odrzuciły ofertę firmy Guinness, która chciała zostać tytularnym sponsorem rozgrywek.  Obecnie jedną z najlepszych lig świata firmuje swoją nazwą Barclays.