Trener skoczków już myśli o igrzyskach w Soczi

IAR
Marcin Nowak 02.04.2013
Łukasz Kruczek
Łukasz Kruczek , foto: Wikipedia/Tadeusz Mieczyński/Skijumping.pl

Sezon w skokach narciarskich dobiegł końca i Łukasz Kruczek, trener reprezentacji Polski, wybiega już myślami w przyszłość.

Przyszłość to treningi przed następnym - olimpijskim - sezonem. Choć najlepsi spośród polskich zawodników nie skakali jeszcze na obiektach w Soczi - w lutym, podczas rozgrywanych w Rosji konkursów o Puchar Świata, byli na zgrupowaniu w Ramsau - trener Kruczek wie, jak się przygotować do olimpijskiego występu.

Igrzyska olimpijskie w Soczi odbędą się w dniach 7 - 23 lutego 2014 r.

man

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Informacje

Europa gra o awans, zwycięstwa faworytów

Europa gra o awans, zwycięstwa faworytów

Faworyzowane drużyny, m.in. Hiszpania, Anglia i Szwecja, wygrały piątkowe mecze eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Spotkanie Czarnogóry z Rosją zostało przerwane. W niedzielę Polska, prowadząca w grupie D, zagra w Dublinie z Irlandią.

Reklama

Sport na antenie

Wyprawa marzeń - w koronach drzew

Wyprawa marzeń - w koronach drzew

Marzena i Krzysztof Wystrach dzięki zwycięstwu w tegorocznym memoriale Piotra Morawskiego wyruszą wspinać się na drzewa do boliwijskiej dżungli. Z laureatami plebiscytu rozmawiano w audycji "Trzecia Strona Medalu".

Sport na luzie

Oglądałeś "El Clasico"? Za karę 80 batów

Oglądałeś El Clasico? Za karę 80 batów

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo modelowymi przykładami "zgnilizny Zachodu"? Tak uważają terroryści z Państwa Islamskiego, którzy na kontrolowanych przez siebie rejonach wprowadzili bezwzględny zakaz oglądania niedzielnego "El Clasico". Kibicom, którzy mimo wszystko chcieli zobaczyć starcie Barcelony z Realem, groziło 80 batów.