Wypadek w Czarnówce. Policja podała rysopis poszukiwanego Mariusza N.

polskieradio.pl
Petar Petrovic 12.12.2013

Policja poszukuje 34-letniego Mariusza N. syna Ryszarda, który jest podejrzewany o związek z wypadkiem drogowym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 11 grudnia w miejscowości Czarnówka w powiecie otwockim.

Do tragedii doszło około godziny 16 na bocznej drodze gruntowej w miejscowości Czarnówka koło Wiązownej (województwo mazowieckie). Jak informuje Radio Zet, kierowca potrącił 13-letniego chłopca, nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Dziecko zmarło.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku zwracają się o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 34- letniego Mariusza N.  ur. 17.11.1979 r., który jest podejrzany o związek z wypadkiem.

Mariusz N.  ma 171-75  cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemny blond, twarz owalna. Cechą charakterystyczną są wyraźnie odstające uszy.

TVN24/x-news

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

Radio Zet, kk

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Bądź z nami w kontakcie:

Kryzys ukraiński
serwis specjalny o I wojnie światowej

Powiedzieli w Polskim Radiu

Sawicki: nie spodziewam się zbyt wiele po Prokuratorze Generalnym

Andrzej Seremet przedstawi dziś w Sejmie informację na temat przeszukań u szefa Klubu PSL. Marek Sawicki, poseł Stronnictwa mówi w radiowej Jedynce, że prokuratorzy prowadzący śledztwo działają na własną rękę dlatego wystąpienie ich szefa nie będzie przełomowe.