Wypadek w Czarnówce. Policja podała rysopis poszukiwanego Mariusza N.

polskieradio.pl
Petar Petrovic 12.12.2013

Policja poszukuje 34-letniego Mariusza N. syna Ryszarda, który jest podejrzewany o związek z wypadkiem drogowym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 11 grudnia w miejscowości Czarnówka w powiecie otwockim.

Do tragedii doszło około godziny 16 na bocznej drodze gruntowej w miejscowości Czarnówka koło Wiązownej (województwo mazowieckie). Jak informuje Radio Zet, kierowca potrącił 13-letniego chłopca, nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Dziecko zmarło.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku zwracają się o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 34- letniego Mariusza N.  ur. 17.11.1979 r., który jest podejrzany o związek z wypadkiem.

Mariusz N.  ma 171-75  cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemny blond, twarz owalna. Cechą charakterystyczną są wyraźnie odstające uszy.

TVN24/x-news

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

Radio Zet, kk

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Powiedzieli w Polskim Radiu

Eksperci: Polska to jeden z podstawowych sojuszników USA

Eksperci: Polska to jeden z podstawowych sojuszników USA

- To istotny fakt w relacjach polsko-amerykańskich - tak decyzję USA o sprzedaży Polsce pocisków samosterujących komentuje w radiowej Trójce Michał Kobosko z Atlantic Council. - Musimy nadrabiać nasze zaniechania - dodaje Zbigniew Pisarki z Fundacji Pułaskiego.

Wylali Ciechana. Tochman: to protest przeciwko mowie nienawiści

Wylali Ciechana. Tochman: to protest przeciwko mowie nienawiści

- Nie będziemy sprzedawać piwa Ciechan, bo nie chcemy wspierać człowieka, który publicznie gardzi innymi ludźmi - powiedział Wojciech Tochman, który w klubokawiarni Wrzenie Świata ostentacyjnie wylał Ciechana, odpowiadając tym samym na słowa prezesa tego browaru Marka Jakubiaka.

Bądź z nami w kontakcie: