Zawiercie: policja poszukuje 26-letniej Joanny Zielińskiej

IAR
Klaudia Hatała 17.01.2014
Joanna Zielińska
Joanna Zielińska, foto: slaska.policja.gov.pl

Studentka wyszła z domu w środę rano i do tej pory nie wróciła.

Zaginiona kobieta, 15 stycznia planowała podróż pociągiem do Częstochowy, w celu odebrania dokumentów z Akademii im. Jana Długosza - wyjaśnia nadkomisarz Andrzej Świeboda z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Na uczelnię jednak nie dotarła.

Zabrała ze sobą dokumenty osobiste i czerwony telefon komórkowy marki Nokia.

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, twarz owalna, mały nos, uszy przylegające, niebieskie oczy, długie włosy koloru ciemny blond.

Joanna Zielińska w dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem koloru czarnego, granatowe dżinsy, czarne kozaki i szal koloru bordowego.

Wszystkie osoby mające informacje na temat zaginionej bądź miejsca jej przebywania proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem tel. 32 6738 255, bądź z najbliższą jednostką policji tel. 112

IAR,PR Katowice,zawiercie.slaska.policja.gov.pl,kh

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Powiedzieli w Polskim Radiu

Wybory prezydenckie oczami "Sterniczek"

Wybory prezydenckie oczami Sterniczek

10 maja odbędą się wybory prezydenckie. Do tej pory chęć kandydowania zadeklarowało 20 osób, wśród nich jest pięć kobiet: Magdalena Ogórek, Wanda Nowicka, Anna Grodzka, Iwona Piątek i Balli Marzec.

Polscy instruktorzy wojskowi pojadą na Ukrainę?

Polscy instruktorzy wojskowi pojadą na Ukrainę?

Wysłanie 75 instruktorów wojskowych na Ukrainę zapowiedziała Wielka Brytania. Amerykanie mają wysłać do Kijowa kilkudziesięciu wojskowych specjalistów. Także Polska rozważa wysłanie instruktorów, którzy będą szkolili ukraińskich podoficerów.

Bądź z nami w kontakcie: