Niesamowity występ 25-letniej zakonnicy w "The Voice of Italy"

PAP
Katarzyna Karaś 23.03.2014
Siostra Cristina Scuccia
Siostra Cristina Scuccia, foto: youtube.com/watch?v=TpaQYSd75Ak

Siostra Cristina brawurowo zaśpiewała piosenkę Alicii Keys "No one". Film z jej występem, opublikowany w serwisie YouTube, obejrzało już przeszło 18 mln internautów.

Występem pochodzącej z Sycylii zakonnicy zachwycona jest sama amerykańska wokalistka Alicia Keys. 
Siostrę Cristinę Scuccia pochwalił też przewodniczący Papieskiej Rady Kultury, kardynał Gianfranco Ravasi. Na swoim profilu na Twitterze przytoczył słowa z listu świętego Piotra: "Niech każdy służy innym zgodnie z otrzymanym darem".
W ten sposób watykański dostojnik odniósł się do tego, co powiedziała w studiu młoda urszulanka o darze, za jaki uważa swoją umiejętność śpiewu. - Nie mogę żyć bez śpiewu. Śpiew to nie tylko technika, ale także wrażliwość, interpretacja, emocje. Zrozumiałam, że mam piękne przesłanie dla innych - stwierdziła.

W wywiadach dla prasy siostra podkreśliła: "Mój przekaz jest mocny. To przekaz młodej osoby, która poświęca swoje życie Bogu i wciąż robi to, co ktoś w moim wieku". - Jest to przesłanie wierności i miłości, które przekazuję swoim głosem. Muszę dzielić się mym głosem ze wszystkimi - zaznaczyła.
Przy okazji ujawniła, że wcześniej próbowała swych sił w dwóch innych programach typu talent-show we włoskiej telewizji, ale została odrzucona.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

PAP, kk

''

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Bądź z nami w kontakcie: