Akcja ratunkowa na Bałtyku. Śmigłowiec Marynarki Wojennej poleciał po rannego

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 21:55
Mężczyzna pracujący na jednej z platform wiertniczych został poważnie ranny w głowę. Wymagał pilnego transportu do szpitala.
Audio

- Platforma znajduje się 37 mil morskich na północny-wschód od Rozewia. To około 100 kilometrów od Gdyni - wyjaśnił komandor podporucznik Czesław Cichy z gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

Śmigłowiec wystartował z lotniska w Babich Dołach. Ranny pracownik został przetransportowany na ląd, gdzie czekała na niego karetka. Mężczyzna trafił do szpitala.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
IAR, kk

Zobacz więcej na temat: Gdynia wypadek
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybuch gazu w rafinerii w Płocku. Sześć osób rannych

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 16:11
PKN Orlen poinformował, że w jednym z jego zakładów doszło do "niewielkiego zapłonu" budowanej instalacji. Ranni przewiezieni do szpitala są w dobrym stanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wypadek na obwodnicy Wojnicza. 3 osoby nie żyją

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 10:52
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 94 w podtarnowskim Wojniczu. W środę wieczorem zderzyły się tam dwa samochody osobowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pęknięta opona przyczyną tragicznego wypadku koło Słupska?

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2014 12:16
Dziesięć dni temu w Starej Dąbrowie koło Słupska, w zderzeniu osobówki i TIR-a zginęło pięć osób. Z nieoficjalnych informacji reportera Radia Gdańsk wynika, że śledczy mają już informacje potwierdzające defekt prawej opony golfa przed wypadkiem.
rozwiń zwiń