Jak wyglądają drogi na Ukrainie przed Euro 2012?

IAR
Agnieszka Kamińska 13.05.2012
Jak wyglądają drogi na Ukrainie przed Euro 2012?
foto: Glow Images

Do Euro 2012 na Ukrainie gotowe będą tylko drogi łączące Kijów ze Lwowem oraz stolicę z Kowlem i przejściem granicznym w Jagodzinie.

Do Euro 2012 na Ukrainie gotowe będą tylko drogi łączące Kijów ze Lwowem oraz stolicę z Kowlem i przejściem granicznym w Jagodzinie. Trasy pomiędzy Kijowem, Donieckiem i Charkowem na pewno nie zostaną zmodernizowane do Mistrzostw.
Redaktor naczelny turystycznego portalu Doroga.ua Andrij Tyczyna wrócił właśnie z objazdu samochodowego, którego trasa obejmowała wszystkie miasta, gdzie odbędzie się Euro 2012. Objazd rozpoczął się w Kijowie, jego uczestnicy pojechali do Charkowa, potem do Doniecka, a stamtąd przez Humań do Lwowa i z powrotem do stolicy. Andrij Tyczyna powiedział Polskiemu Radiu, że najlepsze wrażenie spośród tych tras robi droga z Kijowa do Lwowa. Reszta to zwyczajne ukraińskie dziurawe drogi.
Według redaktora naczelnego portalu Doroga.ua, pozytywnie zaskakuje za to infrastruktura przydrożna. Pojawia się coraz więcej hoteli czy restauracji, które poziomem usług przypominają europejskie.

źr.
źr. doroga.ua


IAR/agkm

Komentarze:

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

Serwis specjalny

Drugi obieg wydawniczy

Powiedzieli w Polskim Radiu

Bronisław Komorowski jest dobrym prezydentem?

Bronisław Komorowski jest dobrym prezydentem?

Temat nadchodzących wyborów prezydenckich zdominował rozmowę w "Sterniczkach". Czy Bronisław Komorowski dobrze sprawuje urząd i czy ktoś ma szansę go pokonać w wyborach - dyskutowały Anna Grodzka, Leokadia Oręziak , Monika Płatek i Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

Bądź z nami w kontakcie: