
Piosenka "Under the Bridge" ("Pod mostem") z 1991 roku pochodząca z albumu "Blood Sugar Sex Magik" okazała się punktem zwrotnym w karierze Red Hot Chili Peppers.

129 lat temu otwarto Most Brookliński - jeden z najstarszych mostów wiszących na świecie. Stał się on inspiracją nie tylko dla inżynierów, lecz także dla twórców kultury.

Przy siódmej płycie zespołu - "Oceanii" pracował tylko jeden muzyk z oryginalnego składu... Premiera 19 czerwca.

Na Euro 2012 żony i narzeczone hiszpańskich piłkarzy przyjadą 10 czerwca, w dniu meczu z Włochami, który odbędzie się w Gdańsku.

- Śpiewać, tańczyć oberki, grać na tradycyjnych instrumentach nie jest trudno. Pieśń towarzyszyła zwykłym ludziom, chcemy do tego wrócić - mówią organizatorzy Letniej Szkoły Muzyki Tradycyjnej.

Legenda amerykańskiej sceny alternatywnej Bill Laswell oraz grupa rap-metalowa Senser potwierdzili swój udział w tegorocznej imprezie T-Mobile Nowe Horyzonty, która odbędzie się we Wrocławiu.

Wokalistka Ramona Rey i klawiszowiec Igor Czerniawski wystąpili w moskiewskich Czystych Prudach na demonstracji przeciwko łamaniu praw obywatelskich.

Raper zapowiedział, że poprosi prezydenta USA o interpretację utworów Ala Greena.

Artystka związana z Polskim Radiem wystąpi podczas tegorocznego Sopot Top Trendy Festiwal 2012.

Niezwykły portret w pościeli zrobił piosenkarce w 1990 roku fotograf Steven Meisel.