Słuchaj
więcej

Lato z Radiem 2014 - spotkaj się z nami na koncertach i na antenie

07.04.2014 10:11
Pierwszy Program Polskiego Radia przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej Lata z Radiem. Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach Polski.
Lato z Radiem 2014 - spotkaj się z nami na koncertach i na antenie
Foto: Redakcja Lata z Radiem

Trasa rozpocznie się 28 czerwca koncertem w Uniejowie, a zakończy 31 sierpnia w Gnieźnie. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami”.

Lato z Radiem - sprawdź, jak bawiliśmy się w latach poprzednich >>>
Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia Lato z Radiem odwiedzi 20 miejscowości: Uniejów, Sieraków, Tarnowo Podgórne, Żnin, Białkę Tatrzańską, Jastrzębie-Zdrój, Przysuchę, Tarnobrzeg, Wałcz, Stegnę, Turek, Drezdenko, Ustkę, Krynicę Morską, Płock, Szczytno, Nowe Miasto Lubawskie, Ostrołękę, Kalisz i Gniezno.

Koncerty gwiazd Lata z Radiem [wideo] >>>
Gwiazdami tegorocznego Lata z Radiem będą: Afromental, Agnieszka Chylińska, Ania Wyszkoni, Blue Café, Bracia, Brathanki, De Mono, Enej, Ewa Farna, Formacja Nieżywych Schabuff, Golec uOrkiestra, Hey, Kombi Łosowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Perfect, Singin’ Birds, Wilki, Zakopower. Nie zabraknie również niespodzianek, uczestnicy imprez oraz widzowie kanału internetowego będą mieli okazję zobaczyć specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola. Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.
Na antenie Radiowej Jedynki pierwszą audycję "Lata z Radiem" słuchacze usłyszą tradycyjnie 21 czerwca punktualnie o godz. 9.00. Słynna "Polka Dziadek" zabrzmi już po raz 43. w historii. Jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce będzie emitowana każdego dnia tygodnia w godzinach 9.00-13.00. Dodatkowo pojawi się nowy cykl – "Lato z Radiem Extra", emitowany w weekendy w godz. 16.00-23.00 oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" (w nocy z soboty na niedzielę, godz. 23.00-3.00).

Przeboje Lata z Radiem do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>

Komentarze20
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
markon262014-06-21 17:04 Zgłoś
Lato z Radiem bez Romka?to tak jak święta Bożego Narodzenia bez choinki.Są osoby,głosy w audycjach radiowych, bez których nie można się obejść.A może by tak Polskie Radio bez dyrektora?Co????????
Visenna2014-04-24 12:00 Zgłoś
Nie wiem czym się kieruje dyrektor, ale że nie chodzi mu o sukces audycji to pewne. Chyba koniec kadencji zarządu się zbliża a nowy zarząd oznacza nowych dyrektorów anten, zatem póki jeszcze może to stara się zepsuć ile wlezie. W końcu Nerona też zapamiętano jako tego, który spalił Rzym. A Dąbrowa to będzie ten dyrektor, który doprowadził do upadku LzR. Nieważne jak mówią, byle nazwiska nie przekręcili...
Gros402014-04-23 20:26 Zgłoś
Koncerty "Lata z radiem" bez Czejarka na scenie? To chyba żart, choć pierwszy kwietnia dawno minął. Dyrektor podejmuje jakieś decyzje z kosmosu - jak można usuwać ze sceny kierownika audycji? To, że Dyrektorowi wydaje się, że ma racje, to nie znaczy ze Słuchacze mu tę rację automatycznie przyznają. Ja widać po wpisach nasze zdanie jest raczej odmienne i jedyne co mógłby zrobić teraz Dyrektor Dąbrowa to uznać swój błąd i odwołać te dziwne zmiany. Chyba, że w swej arogancji nie liczy się z nikim i z niczym, ale taka postawa świadczy o nim najlepiej... "Kultura, głupcze"
m.t.2014-04-20 14:33 Zgłoś
Tu Konkurs obok Koncert czy nie za dużo hałasu ?. Czy Dyrekcja chce zlikwidować Lato z Radiem ,nie może znieść ze red R Czejarek potrafi nawiązać nawiązać kontakt ze słuchaczami i uczestnikami Koncertów .Panię Dąbrowa za nic masz tradycje (słoneczko zastąpione niby tęczowym indianinem ,zlikwidowanie wiadomości w obcych językach i inne brakujące elementy.Jedynka coraz bardziej przypomina radio komercyjne. Audycje w czwartek i piątek po 23-ej są prowadzone skandalicznie (miłośnicy czerwonego wina ) i to ma być śmieszne ?.Idz panie Dąbrowa sobie tam skąd przyszełeś i nie niszcz Tradycji Polskiego Radia
xmen2014-04-12 21:10 Zgłoś
Jak pozbyć się Lata z Radiem? Myślę że to pytanie nurtuję Pana Kamila od początku jego panowania na stanowisku Dyrektora. Nie jest proste zlikwidowanie takiej popularnej audycji. Pan Kamil od kilku lat pracuje na jej niekorzyść likwidując różne rozpoznawalne jej detale - bezskutecznie ! I w końcu Pan Kamil wykazał się inteligencją, wpadł na genialny pomysł. Zminimalizowanie roli człowieka który gwarantuje sukces audycji, odsunięcie go w cień ( może sam zrezygnuje ) i wtedy ostateczna neutralizacja. Może w dzieciństwie rodzice nie pozwalali Panu słuchać i teraz się Pan mści ? Panie Kamilu, Lato z Radiem jest starsze od Pana o 2 lata tak więc ciut szacunku.
benia2014-04-11 21:52 Zgłoś
My słuchacze Polskiego Radia,a w szczególności Lata z Radiem,stanowczo protestujemy wobec poczynań p.dyrektora Dąbrowy!!! Chcemy Naszego Lata z Radiem!!! Romek Czejarek to właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!Dzięki niemu Audycja Lato z Radiem nadal funkcjonuje i niech tak pozostanie!!
Danuta2014-04-11 21:34 Zgłoś
Zgadzam się z innymi niezadowolonymi słuchaczami, że prowadzanie koncertów w innym niż wypróbowanym czytaj sprawdzonym składzie może nie cieszyć się już takim zainteresowaniem. Zaproponowanie jakichś atrakcji w studio plenerowym mogła chyba tylko osoba, która nigdy nie była na żadnym koncercie i nie zdaje sobie sprawy jaki hałas panuje wokół, jak również kwestia widoczności tego studia.
hanna2014-04-10 18:26 Zgłoś
Roman Czejarek w latach dziewięćdziesiątych był inspiratorem koncertów LzR. To głównie dzięki niemu ta audycja "odżyła" i co roku zyskiwała coraz większe rzesze zwolenników. Zdejmowanie go w tej chwili ze sceny to działanie nieracjonalne, sugerujące jakieś prywatne porachunki - bo dla dobra audycji i koncertów powinien wciąż na tej scenie być i swoją osobą przyciągać kolejne pokolenia Słuchaczy. Zaś tłumaczenie, że konkursy będą w studiu plenerowym to tylko zwykły wykręt, bo kto był na koncercie to wie, jaki tam jest hałas, gdy na scenie grają artyści.
JustiDudu2014-04-10 10:34 Zgłoś
No to już jest przesada Koncerty bez pana Romka kto to wymyślił?? i dlaczego Zabrali duety prowadzących Lato z Radiem , zabrali wiadomosci jezykowe coś co było zawsze kojarzone z audycją ale błagam pan Roman musi prowadzić koncert cały urok koncertów Lata z Radiem !!
mk722014-04-08 22:38 Zgłoś
To jest nie prawdopodobne, że p.Sawicki ma prowadzić koncerty LzR. On się może nadaje do podawania prognoz pogody (choć Andrzejowi Zalewskiemu z Ekoradia nie dorasta do pięt), ale do niczego innego... Zupełnie nie rozumiem tego, że koncertów tych nie będzie prowadził Roman Czejarek, który tworzył niezapomniany duet z Zygmuntem Chajzerem. To, że ten ostatni nie jest już na antenie Polskiego Radia, to też zresztą "zasługa" dyrektora Dąbrowy. Jestem osobą, która w tym roku wylicytowała na rzecz WOŚP uczestnictwo w weekendzie z LzR. Gdybym wiedział, że tak będą wyglądały koncerty w 2014 r., nigdy nie wziąłbym udziału w tej licytacji...
Henryk Sienkiewicz

Czytaj także

Lato z Radiem: z "07 zgłoś się" do Perfectu

19.09.2013 07:38
- Grzegorz Markowski był wtedy młodym artystą z "Teatru na Targówku". Reżyser serialu, który go znał, zaproponował mu zaśpiewanie wokalizy do motywu muzycznego, który był już gotowy - mówił w Jedynce Piotr Piotrowski, autor książki "07 zgłasza się. Kulisy powstawania serialu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak Maryla Rodowicz publiczność Wałcza porwała (wideo)

23.09.2013 12:35
"Dla niej diabeł, dla niej raj, dla niej anioł, dla niej maj. Dzisiaj zna ją i Londyn, i Łowicz, wszędzie słychać Marylę Rodowicz" - śpiewa artystka w jednym ze swoich największych przebojów. Przez całe lato mogła jej słuchać także publiczność Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żegnamy Lato z Radiem 2013. To były wakacje pod znakiem foki i najlepszej muzyki

22.09.2013 18:00
Koncerty największych polskich gwiazd, konkursy, spotkania z mieszkańcami dwudziestu miast na tegorocznej trasie i wspólnie spędzone przy radioodbiornikach godziny - za wszystko dziękujemy i zapraszamy do słuchania Lata z Radiem za rok!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Chylińska: chciałabym, żeby słuchacze mi zaufali

31.03.2014 15:28
- Pomyślałam, że dam fanom jakiś prezent na 20-lecie mojej działalności muzycznej - powiedziała w radiowej Jedynce Agnieszka Chylińska o singlu "Kiedy przyjdziesz do mnie", który zapowiada nową płytę jednej z gwiazd tegorocznej trasy Lata z Radiem.
rozwiń zwiń