Piotr Sadowski

Jedynka
Andrzej Szozda 20.02.2013
Piotr Sadowski
Piotr Sadowski

Człowiek instytucja, kopalnia wiedzy nie tylko o „Sygnałach Dnia”, ale i całego Programu 1 oraz Polskiego Radia. W Polskim Radiu od 1969 roku. Jako sekretarz kolejnych redakcji informacyjno – publicystycznych w Programie 1 zajmował się m.in. koordynacją pracy redakcji prowadząc dokumentację z jej działalności, przygotowywał transmisje uroczystości państwowych, posiedzeń Sejmu i Senatu, przygotowywał materiały m.in. do „Sygnałów Dnia”, „Aktualności”, „Radia Relaks”, „Muzyki Nocą”, współpracował przy organizacji redakcji „Czterech pór Roku” i „Lata z Radiem”. Solidny i obowiązkowy. Bardzo dobry organizator, sprawdzał się w każdych trudnych zadaniach programowych, zasłużenie kształcił nowe kadry dziennikarskie dzieląc się swoim ogromnym doświadczeniem dziennikarskim. Brał udział w najważniejszych przedsięwzięciach programowych Polskiego Radia.

19:00 - 23:59WIECZORNE ROZMAITOŚCISłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo

Polecamy:

Jajko kurze nie dla każdego

Jajko kurze nie dla każdego

Słuchacz ma dziecko, które jest uczulone na białko kurze. I pyta, czy są gatunki ptaków, na których białko dziecko by nie było uczulone.

Perfect: Polskie Radio jest perfekt!

Perfect: Polskie Radio jest perfekt

Grają blisko cztery dekady, wystąpili przed milionami, wydali znakomite albumy, ale to współpraca z Polskim Radiem ich zaskoczyła. I zaowocowała platyną.

Bądź z nami w kontakcie: