Trójka

Mrówki z EKONU

23.06.2008 17:25
Ubrani w charakterystyczne jasnozielone kubraki i z żółtymi torbami na surowce wtórne - tak wygladają pracownicy firmy EKON, sami nazywający siebie "mrówkami" .
Posłuchaj
02'56
więcej

Dziś w naszym cotygodniowym cyklu opowiemy o stowarzyszeniu,  które tworzy  miejsca  pracy dla osób wykluczonych społecznie.

Zobacz więcej na temat: firma
Komitet Obrony Robotników

Czytaj także

Pilotażowy projekt wsparcia osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy

Wydawało się, że porywają się z motyką na słońce. Grupa organizacji pozarządowych postanowiła znaleźć zatrudnienie dla osób, które posiadają orzeczenia o tym że są : " niezdolne do pracy".

W grudniu z sukcesem kończy się pilotażowy projekt wsparcia osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy.

 

Projekt  jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zobacz więcej na temat: Unia Europejska

Czytaj także

Praca bez barier

Pomagają osobom ze znaczną niepełnosprawnością ruchową, np. poruszającym się na wózkach elektrycznych znaleźć zatrudnienie zgodne z zainteresowaniami. Pomagają też ich opiekunom.
Posłuchaj
02'53
więcej

Dziś o ogólnopolskim projekcie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy" realizowanym między innymi  przez Pomoc Maltańską.

 

 

Projekt „Wsparcie osób niepełnosprawnych na rynku pracy” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Warszawską siedzibę Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich - Pomoc Maltańska odwiedziła Elżbieta Korczyńska

 

 

Zobacz więcej na temat: Polska Unia Europejska