Logo Polskiego Radia
POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT

Agnieszka Matysiak śpiewa piosenki Edith Piaf. Zobacz wideo!

Trójka
Gabriela Skonieczna 29.12.2013
Zanim Agnieszkę Matysiak obwołano idealną interpretatorką piosenek Edith Piaf, a stało się to po premierze sztuki Pam Gems "Piaf" w reżyserii Jana Szurmieja, ta absolwentka PWST we Wrocławiu przeszła jak burza przez festiwalowe estrady piosenki i sceny teatru muzycznego.
  • Koncert Agnieszki Matysiak, cz.1
  • Koncert Agnieszki Matysiak, cz. 2
Agnieszka Matysiak w Trójce
Agnieszka Matysiak w Trójce, foto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Koncert odbył we wtorek, 3 grudnia. Występ będzie retransmitowany na antenie Trójki w niedzielę, 29 grudnia 2013 roku o 20.05. Zapraszamy!

Sally Bowles z "Kabaretu", Cajtl ze "Skrzypka na dachu", Estera ze "Sztukmistrza z Lublina", Jenny z "Opery za 3 grosze", czy Lola Blau z "Dziś wieczór Lola Blau" – to Jej role, które pozostały  w pamięci publiczności. Można ją było także podziwiać w "Policie"  w reżyserii Janusza Józefowicza.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>

Agnieszka Matysiak jest laureatką wielu nagród, m.in.: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu "Chanson a texte" w Chateauroux, zdobyła również Główną Nagrodę na Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu za rolę Piaf, oraz Trójka nagrodziła ją "Mateuszem".  .

Od lat stale współpracuje z Kabaretem "Elita" i "Studiem 202". Aktualnie można ją zobaczyć w przedstawieniach Teatru Powszechnego i Teatru Kamienica w Warszawie. Z wielkim powodzeniem zajmuje się również reżyserią dubbingu.

Koncerty w Trójce. Zobacz wideo! >>>

Artyste akompaniował zespół :

Janusz Bogacki - fortepian
Paweł Pańta - kontrabas
Mirosław Mozol - akordeon
Marcin Słominski - perkusja

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Audycja przygotowywana jest wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

/

(gs,mat.promocyjne)

 

 

Bądź z nami w kontakcie:

Najczęściej czytane

Na antenie:
Polecamy: