Agata Kulesza

Sortuj według:

Czytaj u nas

Talenty Trójki 2012 na ostatniej prostej

Talenty Trójki 2012 na ostatniej prostej!

26 czerwca na uroczystej gali w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej poznamy laureatów trzeciej edycji konkursu "Talenty Trójki". Tymczasem ogłaszamy finalistów w kategoriach: film, sztuki wizualne i tetr.

Szumowska pomaga młodym wrażliwcom

Szumowska pomaga młodym wrażliwcom

- Pada w tym dokumencie zaledwie kilka słów. Kamera z ogromną czułością obserwuje prostych i w sumie wydawałoby się całkowicie nieciekawych ludzi, tworząc bardzo prawdziwy portret - mówiła reżyserka o filmie finalisty Talentów Trójki.

Xawery Żuławski: nie mam cierpliwości do seriali

Xawery Żuławski: nie mam cierpliwości do seriali

Goszczący w studiu Czwórki reżyser wyznał, że choć jako widz nie do końca przepada za tą formą filmowej rozrywki, to jako twórca czerpie satysfakcję z pracy przy serialach, zwłaszcza jeżeli ma do czynienia z produkcjami w stylu "Krwi z krwi".

Agata Kulesza: Nigdy nie będę widzem Róży

Agata Kulesza: Nigdy nie będę widzem ”Róży”

- Nigdy nie obejrzę tego filmu z perspektywy widza. Nie pracuję dla nagród, ale to jest przyjemny moment. Zwłaszcza że przy Orłach jest tak, że nikt nie wie, kto go dostanie - mówi Agata Kulesza, laureatka Orłów 2012.

Agata Kulesza: Po Róży wszystko jest inne

Agata Kulesza: Po "Róży" wszystko jest inne

Do niedawna, kiedy wypowiadała się na temat filmu "Róża", chciało jej się płakać. – Nie ma co ukrywać - to była bardzo emocjonalna rola – wyznaje aktorka na antenie Jedynki. - Róża była obecna w moim życiu przez pół roku. Była we mnie, ze mną. Mózgu nie da się wyłączyć

Róża wzięła Orły

"Róża" wzięła Orły

Galę wręczenia nagród Orły 2012 można uznać za filmowe podsumowanie roku. Bezspornym jego zwycięzcą jest film Wojciecha Smarzowskiego "Róża".

21:00 - 21:14Aktualności Radiowej JedynkiSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
21:00 - 22:00Podróż na jeden koncertSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
21:05 - 22:00Klub Trójki Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Serwis Trójki
21:00 - 21:30Terefere RadioSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Strefa sportu