Agata Kulesza

Sortuj według:

Czytaj u nas

Agata Kulesza: wiem, kim jestem

Agata Kulesza: wiem, kim jestem

- Jestem bardzo stabilna. Wydłubuję z siebie cechy, których na co dzień nie używam, a po zakończeniu pracy nad rolą wracam do samej siebie. Wiem, gdzie jest prawdziwe życie. Nie potrzebuję psychoterapeuty - twierdzi gość Dwójki.

Róża zszokowała Agatę Kuleszę

"Róża" zszokowała Agatę Kuleszę

- Jak obejrzałam ten film pierwszy raz na tym nieszczęsnym telewizorze to najpierw byłam zadowolona, natomiast po dziesięciu minutach mnie zatkało – mówiła w Czwórce odtwórczyni głównej roli w nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego.

 Bardzo filmowe kino

Bardzo filmowe kino

- Niektórzy mówią, że jest to film zbyt brutalny i choć traktuje o miłości, nie nadaje się dla młodego widza. Są tam sceny zbiorowego gwałtu, ale brutalność przeplata się z liryzmem. To kolejna tajemnica "Róży" - mówi Andrzej Kołodyński (krytyk filmowy).

Marcin Dorociński o Róży

Marcin Dorociński o "Róży"

W ocenie odtwórcy jednej z głównych ról, Tadeusza, w filmie Wojciecha Smarzowskiego kluczowa jest niezgoda bohaterów na nikczemność. - To bardzo silni ludzie, którzy bardzo dużo przeżyli, a wciąż mają chęć życia - podkreśla aktor.

Róża: mniej o wojnie, więcej o miłości

"Róża": mniej o wojnie, więcej o miłości

- W scenariuszu spodobało mi się, że on i ona są wrakami w punkcie wyjścia - mówi Wojtek Smarzowski - W scenariuszu jest także opowieść o Mazurach, odrobiłem swoją lekcję. Ale dalej uważam, że to film o miłości.

Cierpienia rosyjskiej duszy

Cierpienia rosyjskiej duszy

Słuchowisko według "Obłomowa" Iwana Gonczarowa, jednej z najgłośniejszych dziewiętnastowiecznych powieści rosyjskich, już dziś o 22. Zapraszamy!

Róża wymaga pewnej wrażliwości

"Róża" wymaga pewnej wrażliwości

Film Wojciecha Smarzewskiego "Róża", który zdobył nagrodę główną w Konkursie Międzynarodowym Warsaw Grand Prix nie spotka się z przychylnością wszystkich widzów. Dla niektórych będzie zbyt brutalny.

05:00 - 06:00ETNOGRANIESłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
02:00 - 06:00Fantazja polskaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Poranek Dwójki
04:00 - 06:00MikrokosmosSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Blok wyborczy
03:00 - 07:00Kosmiczne wibracjeSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Ani słowa