Agata Kulesza

Sortuj według:

Czytaj u nas

Agata Kulesza: Nigdy nie będę widzem Róży

Agata Kulesza: Nigdy nie będę widzem ”Róży”

- Nigdy nie obejrzę tego filmu z perspektywy widza. Nie pracuję dla nagród, ale to jest przyjemny moment. Zwłaszcza że przy Orłach jest tak, że nikt nie wie, kto go dostanie - mówi Agata Kulesza, laureatka Orłów 2012.

Agata Kulesza: Po Róży wszystko jest inne

Agata Kulesza: Po "Róży" wszystko jest inne

Do niedawna, kiedy wypowiadała się na temat filmu "Róża", chciało jej się płakać. – Nie ma co ukrywać - to była bardzo emocjonalna rola – wyznaje aktorka na antenie Jedynki. - Róża była obecna w moim życiu przez pół roku. Była we mnie, ze mną. Mózgu nie da się wyłączyć

Róża wzięła Orły

"Róża" wzięła Orły

Galę wręczenia nagród Orły 2012 można uznać za filmowe podsumowanie roku. Bezspornym jego zwycięzcą jest film Wojciecha Smarzowskiego "Róża".

Róża triumfuje

"Róża" triumfuje !

Poznaliśmy laureatów Polskich Nagród Filmowych Orły 2012. Podczas gali w Teatrze Narodowym w Warszawie ogłoszono ich nazwiska - film Wojciecha Smarzowskiego zebrał nagrody w najważniejszych kategoriach.

Agata Kulesza: wiem, kim jestem

Agata Kulesza: wiem, kim jestem

- Jestem bardzo stabilna. Wydłubuję z siebie cechy, których na co dzień nie używam, a po zakończeniu pracy nad rolą wracam do samej siebie. Wiem, gdzie jest prawdziwe życie. Nie potrzebuję psychoterapeuty - twierdzi gość Dwójki.

Róża zszokowała Agatę Kuleszę

"Róża" zszokowała Agatę Kuleszę

- Jak obejrzałam ten film pierwszy raz na tym nieszczęsnym telewizorze to najpierw byłam zadowolona, natomiast po dziesięciu minutach mnie zatkało – mówiła w Czwórce odtwórczyni głównej roli w nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego.

 Bardzo filmowe kino

Bardzo filmowe kino

- Niektórzy mówią, że jest to film zbyt brutalny i choć traktuje o miłości, nie nadaje się dla młodego widza. Są tam sceny zbiorowego gwałtu, ale brutalność przeplata się z liryzmem. To kolejna tajemnica "Róży" - mówi Andrzej Kołodyński (krytyk filmowy).

Marcin Dorociński o Róży

Marcin Dorociński o "Róży"

W ocenie odtwórcy jednej z głównych ról, Tadeusza, w filmie Wojciecha Smarzowskiego kluczowa jest niezgoda bohaterów na nikczemność. - To bardzo silni ludzie, którzy bardzo dużo przeżyli, a wciąż mają chęć życia - podkreśla aktor.

03:00 - 05:00TAK TO BYWAŁOSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
02:00 - 06:00Muzyczna Noc EuroradiaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Poranek Dwójki
04:00 - 06:00Trójkowy Budzik Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
02:00 - 06:00Kosmiczne wibracjeSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Na Ciebie bęc