Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

w MBK 15 marca

w MBK 15 marca

W Wielkiej Brytanii właśnie rozpoczyna się Polska Year!, a w Izraelu Rok Polski nadal trwa - ale dzisiejszy Magazyn będzie nie o tym...

Eagles Of Death Metal w Proximie

Eagles Of Death Metal w Proximie

Eagles Of Death Metal to projekt Josha Homme'a - lidera popularnej grupy Queens Of The Stone Age. Drugim podstawowym członkiem zespołu jest wokalista Jesse Hughes.

Omega w Kongresowej

Omega w Kongresowej!

Ich największy przebój "Dziewczyna o perłowych włosach" powstał w... 1969 roku i do dziś zaliczany jest do kanonu najpiękniejszych piosenek wszech czasów. Występ w Warszawie rozpocznie kolejny cykl koncertowy Omegi.

Wacław Kostek-Biernacki

Wacław Kostek-Biernacki

Kontrowersyjny polityk, bojownik PPS i działacz sanacyjny, który współorganizował obóz odosobnienia w Berezie Kartuskiej.

Polacy wśród prerafaelitów

Polacy wśród prerafaelitów

Pierwsza prezentacja sztuki polskiej w Tate Britain „Symbolism in Poland and Britain” zostanie otwarta już w sobotę, 14 marca. Jest to jedno z pierwszych wydarzeń "Polska! Year" zorganizowanego przez Instytut Adama Mickiewicza. Honorowy patronat nad wszytkim iprezami Roku Polskiego w Wielkiej Brytanii objeli Królowa Elżbieta II i prezydent RP Lech Kaczyński.

Amadou  Mariam w Warszawie

Amadou & Mariam w Warszawie!

Niezwykły duet z Mali - unikalne połączenie muzyki Afryki z retro popem, funkiem i afrobeatem - odwiedzi nasz kraj już 13 marca!

klub Trójki

Umarł Profesor Zbigniew Religa, " Człowiek z sercem na dłoni". I to prawdziwe, własne i to sztuczne, stworzone w Klinice Kardiochirurgii w Zabrzu, oddał innym.

13:00 - 15:00MUZYCZNA JEDYNKASłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Kalendarium muzyczne
13:00 - 16:00Druga zmianaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
13:00 - 15:00Muzyczna Poczta UKFSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
13:00 - 14:00Stacja Kultura Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Się mówi