Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Trójka na ASP

Trójka na ASP

W październiku ubiegłego roku odwiedziliśmy ASP w trakcie obchodów 60-lecia Wydziału Malarstwa. Tym razem będziemy mieli bliżej - Wzornictwo Przemysłowe ASP jest sąsiadem Trójki. Na spotkanie ze studentami sztuk pięknych zapraszamy w środę.

Koncerty MARILLION

Koncerty MARILLION

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty MARILLION - 9 lutego 2009 - Kraków, 10 lutego 2009 - Warszawa, 11 lutego 2009 Gdańsk.

Maszyna inwigilacji- WYGRAJ BILET

Maszyna inwigilacji- WYGRAJ BILET

Dziś w warszawskim Teatrze Studio wystąpi Śląski Teatr Tańca z głośnym spektaklem „Panopticon albo/i Przypowieść o maku”. Na naszych czytelników czekają podwójne zaproszenia.

Tadeusz Kutrzeba

Tadeusz Kutrzeba

Żołnierz, oficer sztabowy, publicysta. W 1924 roku pod pseudonimem „Miles”, razem z Józefem Piłsudskim napisał książkę „Naczelni wodzowie”.

Zbigniew Brzeziński

Amerykański politolog polskiego pochodzenia, profesor Zbigniew Brzeziński uważa, że amerykański program tarczy antyrakietowej może ulec opóźnieniu.

Wykorzystać siłę woli

Lekarze nie mają wątpliwości, że nasza psychika i ciało są ze sobą ściśle związane i uzależnione od siebie. Skoro tak jest, to jak wykorzystać siłę woli do zmian? Jak to, co niemożliwe zamienić w realne i możliwe? Zapraszam.

NADCHODZI UKZ

NADCHODZI UKZ!

Bohaterowie najbliższego spotkania to: Steven Wilson, Marillion, The Future Kings Of England, Eddie Jobson/Zinc, Trey Gunn, UKZ i King Crimson. W cyklu "Ocalić od zapomnienia" - muzyka z albumu "Always Never The Same" Kansas...

06:00 - 09:00SYGNAŁY DNIA Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Aktualności ekonomiczne
06:00 - 09:00Poranek DwójkiSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Archiwalnia
06:00 - 09:00Zapraszamy do Trójki - ranekSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Wiadomości ekonomiczne
06:00 - 09:00Poranek OnLineSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: W cztery oczy