Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Kolekcja Sputnika - kino rosyjskie

Kolekcja Sputnika - kino rosyjskie

Kolekcja Sputnika jest kontynuacją Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik (odbywający się w ubiegłym roku w 6 miastach w Polsce). W Warszawie festiwal odwiedziło około 20 000 widzów.

Parada Schumana w urodziny Europy

Parada Schumana w urodziny Europy

9 maja, w Dniu Europy, w samo południe, z Placu Zamkowego w Warszawie wystartuje Parada Schumana. Bądźmy tego dnia razem! Świętujmy jedność i solidarność Europy na pięciolecie Polski w Unii Europejskiej.

Zd3 Popołudnie

Znajomość "Chłopów" i "Pana Tadeusza" przydała się dziś na egzaminie maturalnym z języka polskiego. Ponad 440 tyś młodych ludzi w całej Polsce przez 3 godziny pisało ten jeden z najważniejszych egzaminów w życiu.

„Wędrowiec”- KONKURS ZAKOŃCZONY

Po niemal czterdziestu latach działalności Teatr Mały zniknie z kulturalnej mapy stolicy, a wraz z nim wiele znakomitych spektakli. Na naszych czytelników czekają podwójne zaproszenia na ostatnie spotkanie z „Wędrowcem”.

Simply Red The Greatest Hits Tour

Simply Red The Greatest Hits Tour

Simply Red wystąpi na warszawskim Torwarze. Obchody 25-lecia działalności zespołu są jednocześnie pożegnaniem z publicznością - Simply Red postanowił zakończyć karierę. Jako support wystąpi mROZU.

europejsko, polsko-niemiecko

europejsko, polsko-niemiecko

my, berlińczycy! --- werkbund we wrocławiu --- niemcy na fotografiach --- żmijewski na demonstracjach --- sztuka dokumentu --- vasiliev --- mcmafia --- gdańsk press foto

19:00 - 23:59WIECZORNE ROZMAITOŚCISłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
22:00 - 23:00Rozmowy improwizowaneSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
22:00 - 23:00Bielszy odcień bluesaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
22:00 - 23:59Strefa DreadSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Zaraz się wyda