Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Konceptualny most

Konceptualny most

Konceptualnym mostem pomiędzy Dulwich Picture Gallery a Zamkiem Królewskim w Warszawie określona została instalacja Antoniego Malinowskiego "The Polish Connection", która prezentowana jest w Arkadach Kubickiego.

DOBRE BO POLSKIE - INDUKTI

DOBRE BO POLSKIE - INDUKTI!

Bohaterowie najbliższego spotkania to: Indukti, Jeff Healey, Steve Hackett, Nosound, Zappa Plays Zappa, Jon Anderson, Omar Rodriguez-Lopez Quintet, Demians i Dream Theater...

Lamb po raz pierwszy w Polsce

Lamb po raz pierwszy w Polsce!

Legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz.

Warszawa lat wojny

Warszawa lat wojny

W tymczasowym gmachu Muzeum Warszawskiej Pragi oglądać można wystawę fotografii poświęconą Warszawie lat 1939-1944. Ekspozycja nosi nazwę "Warszawa lat wojny i okupacji". Celem prezentacji jest zapisanie historii stolicy, która odzwierciedlała ówczesny los całego kraju.

w TPK 14 sierpnia

w TPK 14 sierpnia

Dziś - 5 rocznica śmierci Czesława Miłosza. - Od popołudnia do jutrzejszego wieczoru będzie odbywało się w Krasnogrudzie i Sejnach spotkanie ludzi pióra, intelektualistów...

Wisła i Warszawa

Wisła i Warszawa

Warszawa leży nad Wisłą? Raczej nad Wisłostradą! To nie tylko problem naszej stolicy: wiele polskich i europejskich miast jest odciętych od rzek, nad którymi leżą. Dzisiaj porozmawiamy o roli rzeki w życiu miasta.

15:00 - 19:00POPOŁUDNIE Z JEDYNKĄ Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
16:00 - 17:30Pop-południeSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
16:00 - 19:00Zapraszamy do Trójki -...Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
16:00 - 18:00Piątek, piąteczek, piątunioSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo