Polskie Radio
Section05
Wojciech Dąbrowski

Czy audyt dotyczący reprywatyzacji w Warszawie pomoże prezydent miasta?

Mamy kolejną odsłonę wojny między prezydent Warszawy a Komisją Weryfikacyjną. Hanna Gronkiewicz-Waltz, do tej pory w głębokiej defensywie, przystąpiła do kontrataku. Tarczą, którą zamierza się bronić, będą wyniki wewnętrznego audytu miasta stołecznego Warszawy dotyczącego decyzji reprywatyzacyjnych z ostatnich 26 lat.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja Marcin Święcicki Tomasz Rzymkowski PiS Wojciech Dąbrowski

Witold Bańka: sukcesu piłkarzy nie możemy zmarnować

- Każdy piłkarz, który startuje w dużej impezeie międzynarodowej powinien mieć z tyłu głowy po co tam jedzie i powinniśmy stawiać sobie cele maksymalne - powiedział na antenie radiowej Jedynki minister sportu Witold Bańka komentując awans polskich piłkarzy na mistrzostwa świata, które w 2018 odbędą się w Rosji.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Rosja 2018 SPORT reprezentacja Polski Witold Bańka Wojciech Dąbrowski

Anna Streżyńska: będą kolejne mobilne ułatwienia

Ministerstwo cyfryzacji pracuje nad kolejnymi projektami usług, które mogą ułatwić Polakom codzienne posługiwanie się dokumentami. - Chcemy wprowadzić "mDokumenty" służące naszemu obywatelowi tak, żeby miał wszystko w jednym miejscu, czyli w swoim telefonie - mówiła goszcząc w radiowej Jedynce Anna Streżyńska, szefowa resortu.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Anna Streżyńska Ministerstwo Cyfryzacji Wojciech Dąbrowski cyfryzacja POLSKA