Section02
Section06
Section01
Jedynka

Czy powstanie węgierskie miało szanse powodzenia?

23 października 1956 roku studenci w Budapeszcie i innych węgierskich miastach wyszli na ulice, żeby zamanifestować solidarność z Polakami. Wówczas w Polsce dokonały się przemiany polityczne, m.in. Władysław Gomułka, mimo sprzeciwu Rosjan, wrócił do władzy. Rozwój wydarzeń w Polsce zelektryzował Węgrów, którzy mieli bardzo podobne aspiracje.
Dwójka

Pamiętne chwile Konkursu Wieniawskiego

"Mały marsz wiedeński" Celiny Kotz, finałowy Brahms Marii Włoszczowskiej, ale też "chuligański występ" Semiona Gurevicha - to tylko niektóre występy, o których wspominali Dwójkowi dziennikarze w podsumowaniu poznańskiego turnieju.
Trójka

Skąd wzięły się Fryderyki?

- Pomysł powstał w umysłach Andrzeja Horubały i Maćka Chmiela. Oni byli wtedy tzw. pampersami, którzy zarządzali rozrywką w TVP - wspominał w Trójce Piotr Kabaj, współzałożyciel Kompanii Muzycznej Pomaton.
Czwórka

Herbata herbacie nierówna - parz najlepsze

- Dziś na naszym kanale przeważają testy herbat, tego oczekują nasi subskrybenci. Staramy się je przeplatać bardziej merytorycznymi i konkretnymi odcinkami, które edukują w sprawach związanych z herbatą, ziołami, yerba mate - mówią autorzy vloga czajnikowy.pl.
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland