Polskie Radio
Section05
copa america

Copa America: Argentyna awansowała dzięki karnym. W finale zagra z Brazylią

Argentyna dopiero w rzutach karnych pokonała Kolumbię 3-2, 1:1 po dogrywce (1:1, 1:0), i awansowała do finału piłkarskich mistrzostw Ameryki Płd. - Copa America. Jej rywalem w walce o trofeum będzie gospodarz imprezy Brazylia, która dzień wcześniej wygrała z Peru 1:0.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT copa america reprezentacja Kolumbii reprezentacja Argentyny reprezentacja Brazylii Leo Messi lionel messi

Copa America: Brazylia podniosła się w meczu z Kolumbią. Gol Casemiro w 100. minucie

Broniąca tytułu piłkarska reprezentacja Brazylii odniosła trzecie zwycięstwo w odbywającym się w tym kraju turnieju Copa America. W środę "Canarinhos" wygrali z Kolumbią 2:1, ale nie obyło się bez kontrowersji. Zwycięskiego gola strzelił Casemiro w 100. minucie.
Zobacz więcej na temat:  copa america reprezentacja Brazylii reprezentacja Kolumbii Piłka nożna SPORT Reprezentacja Ekwadoru reprezentacja Peru