Henryk Sytner

Sortuj według:

Czytaj u nas

Sukces polskich hokeistów

Sukces polskich hokeistów

Dywizja IA jest nasza! Nasi hokeiści wywalczyli awans do wyższej klasy rozgrywkowej, na zaplecze elity, wygrywając w Wilnie mistrzostwa dywizji IB. O tym sukcesie rozmawialiśmy w "Trzeciej stronie medalu" z naszymi zawodnikami.

Henryk Sytner: ze sportu, kabaretu i filmu do Trójki

Henryk Sytner: ze sportu, kabaretu i filmu do Trójki

Dzięki Henrykowi Sytnerowi tysiące słuchaczy Trójki wsiadły na rowery, a młodzież co roku wyjeżdża na niezapomnianą wyprawę w ramach konkursu "Wakacje na dwóch kółkach". W "Godzinie prawdy" dziennikarz mówił o swojej przygodzie ze sportem, kabaretem i... aktorstwem.

Henryk Sytner w Godzinie prawdy

Henryk Sytner w "Godzinie prawdy"

W najbliższej "Godzinie prawdy" wysłuchamy opowieści jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Trójki. Henryk Sytner opowie o swojej karierze aktorskiej i roli m.in. w filmie "Nie lubię poniedziałku".

Książkowe premiery w Trójce

Książkowe premiery w Trójce

W najbliższych tygodniach słuchacze będą mogli poznać cztery książki i jeden audiobook autorstwa znanych i lubianych trójkowych dziennikarzy.

Sukces Trójki do Potęgi Dziękujemy (galeria)

Sukces "Trójki do Potęgi"! Dziękujemy! (galeria)

Tylu gwiazd naraz warszawska Sala Kongresowa dawno już nie widziała. Byli znani i cenieni aktorzy teatralni i telewizyjni, byli muzycy, sportowcy, dziennikarze Trójki, byli też nasi Słuchacze. A wszyscy po to, by biorąc udział w przedstawieniu "Trójka do Potęgi", wesprzeć chore dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach. W sumie, na rzecz małych podopiecznych, udało nam się zebrać 370,5 tys. zł. Serdecznie dziękujemy!

Narty, taniec 2014

Narty, taniec 2014

Już przeszło 31 lat Henryk Sytner organizuje te cieszące się olbrzymim zainteresowaniem obozy. Naszych słuchaczy przyciąga przede wszystkim wspaniała atmosfera, oderwanie od codziennych kłopotów i aktywny, urozmaicony wypoczynek od rana wieczora.

43. finał akcji Wakacje na dwóch kółkach

43. finał akcji "Wakacje na dwóch kółkach"

Już po raz 43. Program 3 Polskiego Radia zorganizował największą w Polsce radiową akcję sportowo-turystyczną dla dzieci i młodzieży "Wakacje na dwóch kółkach". Finał konkursu na najlepszą wycieczkę rowerową odbył się w niedzielę, 11 sierpnia.

09:00 - 13:00LATO Z RADIEMSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Lektury Jedynki
09:00 - 12:00Molo melomanaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
09:00 - 12:00LP TrójkaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Europejski przegląd prasy...
09:00 - 11:00W cztery oczySłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Stacja Kultura