Section02
Section01
Euro 2016
Poznań'56
Jedynka

Ronaldo? To nie jest wytwór mediów

- To fenomenalny piłkarz. Bronię go jak lwica, gdy słyszę komentarze, że zachowuje się jak dziecko i strzela fochy - mówiła przed meczem Polska-Portugalia Adriana Bąkowska, wieloletnia korespondenta Polskiego radia w Lizbonie.
Dwójka

Powstanie Warszawskie oczami dwunastu świadków

- Temat ludności cywilnej powstańczej Warszawy długo był niedoceniony. A przecież bohaterstwem było w ogóle żyć w tym mieście między 1939 a 1944 - podkreślała Małgorzata Czerwińska-Buczek, opowiadając o swojej książce "Pod okupacją i w Powstaniu. Wspomnienia konspiracyjne".
Trójka

Gimnazja do likwidacji. Nareszcie?

- Reforma edukacji to gigantyczne przedsięwzięcie bardzo kosztowne w sensie finansowym, trudne w sensie technicznym, ludzkim i emocjonalnym. To duża zmian na żywym organizmie wielu milionów uczniów, tylko po co? - pyta Joanna Kluzik-Rostkowska, posłanka PO. Jakie argumenty przemawiają za likwidacją gimnazjów?
Czwórka

Otsochodzi - młody wilk polskiego rapu

Ma dopiero 20 lat, a jego rap już brzmi jak Tribe Called Quest. - Nasiąkłem latami 90., otaczał mnie hip-hop z tamtego okresu, naturalną konsekwencją jest to, że robię taką muzykę - opowiada Otsochodzi, jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu.
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland