Section19
Section02
Section06
Section01
Czwórka

Ten Typ Mes u Numera Raza

W najbliższym wydaniu audycji "Numer raz na fali" wyjątkowy gość - Ten Typ Mes, który na tydzień przed premierą opowie nam o swoim najnowszym albumie "AŁA.".
Trójka

Jeśli retrohorrory, to spod znaku Hammer

- To jedno z najważniejszych studiów produkcyjnych w historii kina w ogóle. Zaczynali jeszcze w latach 30., ale sławę przyniosło im kino grozy produkowane w latach 50. - mówił o Hammer Film Productions Tomasz Kolankiewicz z TVP Kultura.
Czwórka

Pytania o przyszłość mediów

W Polsce zasięg emisji cyfrowej radia obejmuje ponad 50% populacji kraju. Coraz więcej osób używa urządzeń mobilnych i słuch radia przez aplikacje na swoich smartfonach. A jak będzie za 5 lat?
Polskie Radio 24

"Należy oczekiwać, że Polska będzie beneficjentem CETA"

Belgijska Walonia wycofała swoje weto ws. umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a Kanadą. Dzięki temu, podpisanie dokumentu przez obie strony będzie możliwe. W Pulsie Gospodarki o plusach i minusach CETA mówili Paweł Pelc z Agencji Ratingu Społecznego, Maciej Stańczuk z Pracodawców RP i Witold Gadomski z „Gazety Wyborczej”.
Czwórka

Rogalska: ta książka jest trochę autobiograficzna

Dziennikarka radiowa i telewizyjna wydała właśnie książkę "Wyprzedaż snów". - Jest w niej muzyka, którą kocham: klasyka, dużo jazzu. Są tam moje pasje malarskie, a główna bohaterka, podobnie jak ja, kocha prace Modiglianiego - mówiła Marzena Rogalska w Czwórce.
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland