X
Aby nas słuchać lub oglądać potrzebujesz najnowszego Adobe Flash Player | Pobierz Flash
Section02
Section01
Jedynka

"Dulszczyzna to dziś ekshibicjonizm"

- To, co się kiedyś chowało, teraz się wywleka mówiąc, że nie ma tematów tabu. W pewnym sensie to antydulszczyzna, ale z drugiej strony również sposób dostosowania się - mówi reżyser.
Czwórka

Więzienie. To wyrok na całe życie?

Obecnie w polskich więzieniach przebywa ponad 78 tys. ludzi. Po odbyciu kary postarają się wrócić do"normalnego" życia: znaleźć pracę, założyć rodziny. Czy nie będą przez resztę społeczeństwa traktowani jak "trędowaci"?
Jedynka

Na każdym kroku okruchy wojny

Poczucie władzy w pracy, a władza nadzorców w obozie zagłady - takie porównania opisuje Wojciech Albiński. - Poczułem, że jeśli nie uszanujemy drugiego człowieka, to dalekimi konsekwencjami są wojenne historie - mówi pisarz.
Jedynka

Waszczykowski za ostrymi sankcji wobec Rosji

Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini zwołała nadzwyczajne spotkanie ministrów spraw zagranicznych państw UE w sprawie sytuacji na wschodzie Ukrainy. Jakie stanowisko powinna zająć Polska? O tym w "Sygnałach dnia" mówił poseł PiS Witold Waszczykowski.
Dwójka

W 1990 roku runął mit Solidarności?

Tego dnia Zdzisław Najder otworzył posiedzenie Komitetu Obywatelskiego słowami: "To zebranie trzynaste, co uroczyście ogłaszam, by potem wszyscy mogli powiedzieć: »a nie mówiłem?«".
Trójka

Gotowi na powrót Jacksona i Presleya?

To już nie pieśń przyszłości, a rzeczywistość - ikony świata muzyki czy filmu wracają na scenę. Niezależnie od tego, czy legendom spodobałby się taki scenariusz czy nie, dzięki nowym technologiom świat przywraca ich do życia.
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej