X
Aby nas słuchać lub oglądać potrzebujesz najnowszego Adobe Flash Player | Pobierz Flash
POLSKIE RADIO - HISTORIE DOBRZE OPOWIADANE OD 90 LAT
Section02
Section01
Jedynka

Bracia grają z Borzym i Borysewiczem

- Album "Zmienić zdarzeń bieg" dobrze się sprzedawał, postanowiliśmy wydać go ponownie, dołączyć utwór "Niepisane" i zamknąć ten rozdział - mówił w "Muzycznej Jedynce" Piotr Cugowski.
Dwójka

Nowakowski przykładem dla młodych pisarzy

- Marek pisał o środowisku, które poznał. Czuło się od początku, że to nie jest proza wymyślona - o specyfice twórczości Marka Nowakowskiego opowiadał w Dwójce jego przyjaciel Kazimierz Orłoś.
Jedynka

"Wydarzenia na Ukrainie zagrożeniem dla Europy"

- To co ma miejsce na Ukrainie jest nie tyle wynikiem złych relacji między Ukrainą a Rosją, tylko odbiciem tego, co się dzieje wewnątrz Rosji i w znacznym stopniu tego, co się dzieje na Ukrainie - ocenił w Jedynce były minister spraw zagranicznych.
Jedynka

Sześciolatek w szkole. Obowiązek czy wybór?

- Rodzic powinien mieć wybór i jeśli zdecyduje, że chce wysłać swoje sześcioletnie dziecko do szkoły, to powinien mieć taką możliwość, ale tylko na podstawie oświadczenia woli, a nie obowiązkowo - mówi w radiowej Jedynce Karolina Elbanowska Prezes Fundacji Rzecznik Praw Rodziców.
Trójka

GMO: zmiany na lepsze czy gorsze?

Państwa członkowskie Unii Europejskiej formalnie zatwierdziły nowe przepisy dotyczące upraw GMO. Przewidują one większe możliwości wydawania zakazów upraw roślin genetycznie modyfikowanych.
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej