Section02
Section01
Komitet Obrony Robotników
Czwórka

O co walczą dzisiejsi studenci?

Co dzisiaj jest ważne dla studentów? O zmianach w edukacji i stylu życia żaków po 36 latach istnienia Niezależnego Zrzeszenia Studentów porozmawiamy w Czwórce.
Jedynka

Natalia Sikora na żywo pochowana w bluesie

"Buried Alive In The Blues" to tytuł nowego krążka Natalii Sikory, na którym piosenkarka mierzy się twórczością Janis Joplin. - Wiele innych głosów mnie ujęło, ale to Janis ruszyła wszystkie sprawy wokalu, frazowania, harmonii i dysharmonii - mówiła w Jedynce artystka.
Trójka

Sołtys-czarownik i dziki tojad

- Gdy Hiszpanie dotarli do Meksyku, nie udało im przedrzeć przez wszystkie pasma gór. Dzięki temu takie ludy jak Huichol zachowały swoją tradycję – mówi Renatą Koper, podróżniczka zafascynowana kulturami rdzennymi.
Polskie Radio 24

„Debaty prezydenckie to po prostu show”

Za nami gorąca debata między kandydatami na prezydenta USA – Hillary Clinton i Donaldem Trumpem. Kto lepiej zaprezentował się w pierwszej debacie telewizyjnej i przybliżył do zwycięstwa w wyścigu o fotel prezydencki w Stanach Zjednoczonych? Oceniała w Polskim Radiu 24 Aleksandra Jarczewska (Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawski).
Jedynka

Jak radzić sobie z pourlopową depresją?

Jeszcze niedawno słońce, plaża, posiłki podawane do stołu i spanie do woli. Nagle wszystko się zmienia i znów większość dnia spędzamy w pracy. Szef myśli, że nasza wydajność jest teraz znacznie większa, a my marzymy tylko o kolejnym wyjeździe. Czy da się bezboleśnie wrócić do swoich obowiązków po wakacjach?
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland