Section02
Section06
Section01
Komitet Obrony Robotników
Jedynka

Wojciech Smarzowski: film "Wołyń" ma być mostem

- To opowieść o miłości ponad podziałami. Jeżeli spowoduje, że historycy polscy i ukraińscy wrócą na nowo do pracy, zderzą ze sobą dowody, przeprowadzą na nowo ekshumacje to będziemy mięli początek nowej relacji - mówił w Jedynce reżyser, którego film został pokazany na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni.
Polskie Radio 24

Archipelag stolic według Filipa Springera

„Miasto Archipelag” to książka będąca zapisem wypraw Filipa Springera do byłych wojewódzkich stolic, które lata świetności mają dawno za sobą. – Cel tego projektu to opowieść o miastach, które w naszym pojęciu są nieopowiedziane. Brakowało nam bardzo w takim ogólnopolskim przekazie medialnym opowieści o problemach ludzi żyjących w miastach, które nie są  głównymi centrami i aglomeracjami. Opowieści takiej, która jest pozbawiona tych stereotypów do których się przyzwyczailiśmy – mówił w Polskim Radiu 24 sam autor, Filip Springer.
Trójka

Kirgistan - idealny dla wielbicieli plaż i gór

- Część tego pięknego kraju zajmuje jezioro Issyk-kul, drugie po jeziorze Titicaca najwyżej położone jezioro górskie na świecie. Leżymy sobie na plaży, widzimy jezioro, a nad nim lodowce - opowiada Wojciech Grzesiok, który zwiedził Kirgistan.
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland