Section02
Section01
Wybory w USA
Jedynka

Jak uchronić dziecko przed uzależnieniem od tabletu?

- Niestety z badań i z moich doświadczeń wynika, że w przeogromnej większości rodzin kontakt dziecka, ale także pozostałych członków rodziny z mediami elektronicznymi nie podlega żadnym zasadom. Coraz częściej normą jest, że w czasie posiłku domownicy mają przy sobie smartfony i ich używają - przyznaje psycholog Aleksandra Piotrowska.
Polskie Radio 24

Przyszłość tzw. ustawy "frankowej"

- Żadna ustawa nigdy nie będzie przerzucać na innych niż sprawcy, w tym przypadku banki, ciężaru rozwiązania problemu – powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Witold Modzelewski (Uniwersytet Warszawski). Gość odniósł się w ten sposób do projektu ustawy dotyczącej kredytów walutowych.
Czwórka

Czwórka walczy z otyłością i liczy kalorie

Nazywana chorobą XXI wieku, otyłość to jedno z najgroźniejszych schorzeń przewlekłych. Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje - liczba osób cierpiących na nadwagę jest coraz większa. Z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością Czwórka pochyla się nad tym problemem.
Dwójka

Przerwany koncert na obrazie Tycjana

- Według jednej z interpretacji duchowny kładzie rękę na ramieniu grającego mężczyzny, by wezwać go do samodyscypliny - tajemnice obrazu pt. "Koncert" przybliżała w Dwójce dr Grażyna Bastek.
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland