X
Aby nas słuchać lub oglądać potrzebujesz najnowszego Adobe Flash Player | Pobierz Flash
Section02
Section01
Jedynka

Mistrzostwa Europy U-21

Polska zorganizuje w 2017 roku Mistrzostwa Europy piłkarzy do lat 21. O przygotowaniach porozmawiamy z przedstawicielem PZPN.
Dwójka

Mit Galicji. Rekonstrukcja

Audycja przybliżająca tematykę wystawy "Mit Galicji", którą do 8 marca można oglądać w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.
Trójka

Inwestycja i cena, czyli sarno-pies i niby-kura

"Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela" to książka niby adresowana do dzieci… - Ale także dorosłym pomoże. W zabawny i przystępny sposób wyjaśnia, o co chodzi z pojęciami typu depozyt, rating, spekulacje - mówił Michał Nogaś.
Jedynka

Aktywne kobiety jadą na Sri Lankę

- Przemieszczanie się klimatyzowanym autobusem od jednej atrakcji do drugiej i spanie w hotelach z basenami nie jest żadnym wyzwaniem - przekonuje Hanna Sobczuk, która zachęca kobiety do nieoczywistych podróży, z dala od utartych szklaków.
Jedynka

"Dulszczyzna to dziś ekshibicjonizm"

- To, co się kiedyś chowało, teraz się wywleka mówiąc, że nie ma tematów tabu. W pewnym sensie to antydulszczyzna, ale z drugiej strony również sposób dostosowania się - mówi reżyser.
Jedynka

Na każdym kroku okruchy wojny

Poczucie władzy w pracy, a władza nadzorców w obozie zagłady - takie porównania opisuje Wojciech Albiński. - Poczułem, że jeśli nie uszanujemy drugiego człowieka, to dalekimi konsekwencjami są wojenne historie - mówi pisarz.
Czwórka

Filmowa kochanka Szackiego

Film "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza, na podstawie bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, już od 30 stycznia w kinach. - To znacznie więcej niż typowy kryminał - zdradziła Aleksandra Hamkało.
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej