X
Aby nas słuchać lub oglądać potrzebujesz najnowszego Adobe Flash Player | Pobierz Flash
Section02
Section01
Czwórka

Roznerski wspiera w walce z depresją

Rolami w "Na Wspólnej" i "M jak Miłość" Mikołaj Roznerski zjednał sobie liczne grono fanek. Aktor ma za sobą liczne życiowe wyzwania, a w Czwórce dowiódł swej wrażliwości na problemy innych.
Dwójka

RŚA: przemoc zamiast "małej Szwajcarii"

- Diamentów i drewna w Republice Środkowoafrykańskiej wystarczy, by uczynić ten kraj bogatym. Niestety korupcja i waśnie etniczne sprawiły, że państwo to faktycznie przestało istnieć - ocenia dr Błażej Popławski.
Dwójka

Dlaczego Churchill nie uratował Polski?

- On był premierem brytyjskim i myślał o interesie Wielkiej Brytanii. Poświęciłby wszystko dla ratowania imperium - mówił w Dwójce prof. Michał Leśniewski, uczestnik dyskusji o słynnym przywódcy.
Dwójka

Profetyzm w literaturze Janusza Zajdla

- Metody, którymi bohaterowie "Paradyzji" oszukiwali komputery, dziś są używane przez Chińczyków do omijania systemów cenzorskich w sieci - mówił w Dwójce Maciej Parowski.
Trójka

Seks "po bożemu", czyli jaki?

- W seksie "po bożemu" chodzi o to, że Bóg jest w samym sercu wydarzeń - mówi Ewa Kiedio, redaktorka pisma "Więź", autorka książki "Osobliwe skutki małżeństwa". - Doświadcza tego samego, czego w konkretnym momencie my doświadczamy - dodaje Marcin Kiedio, mąż Ewy.
Trójka

Bogactwo tylko dla nielicznych

Brytyjska organizacja charytatywna Oxfam twierdzi, że już wkrótce 1 proc. najbogatszych ludzi na świecie będzie posiadał więcej niż połowę światowego bogactwa.
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej