Section02
Section06
Section01
Wybory w USA
Jedynka

Jak uchronić dziecko przed uzależnieniem od tabletu?

- Niestety z badań i z moich doświadczeń wynika, że w przeogromnej większości rodzin kontakt dziecka, ale także pozostałych członków rodziny z mediami elektronicznymi nie podlega żadnym zasadom. Coraz częściej normą jest, że w czasie posiłku domownicy mają przy sobie smartfony i ich używają - przyznaje psycholog Aleksandra Piotrowska.
Polskie Radio 24

Zabójstwo ks. Popiełuszki. „Wykonało to KGB polskimi rękoma”

– Kiszczak i Jaruzelski pozbyli się wszystkich swoich przeciwników. Mogli obsadzić wszystko swoimi ludźmi. Wojsko nigdy nie zostało zlustrowane. Zabójstwo było pretekstem, żeby dokonać czystki. Z drugiej strony do części opozycji musiało trafić: uważajcie, patrzcie do czego jesteśmy zdolni – mówił w audycji Kulisy Spraw płk Piotr Wroński, autor książki "Spisek założycielski", o zabójstwie ks. Popiełuszki.
Czwórka

Czwórka walczy z otyłością i liczy kalorie

Nazywana chorobą XXI wieku, otyłość to jedno z najgroźniejszych schorzeń przewlekłych. Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje - liczba osób cierpiących na nadwagę jest coraz większa. Z okazji Światowego Dnia Walki z Otyłością Czwórka pochyla się nad tym problemem.
Trójka

"Królowa Tearlingu". Opowieść o sile władzy

- Kelsea nie zdaje sobie sprawy, z czym będzie miała do czynienia. Przez całe życie wychowywała się odcięta od świata i przygotowywana do pełnienia roli królowej. Od samego początku wie, co ją czeka. Wie teoretycznie... - mówi Izabella Mazurek, tłumaczka książki Eriki Johansen pt. "Królowa Tearlingu".
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland