Section02
Section06
Section01
Wybory w USA
Trójka

Kryminalna zagadka XIX-wiecznego Krakowa

Sekrety krakowskich kamienic z XIX wieku, skandale uczuciowe i towarzyskie... W takich okolicznościach przychodzi profesorowej Szczupaczyńskiej prowadzić własne śledztwo. Poznajemy je w książce "Rozdarta zasłona" Maryli Szymiczkowej.
Czwórka

Mesajah: muzykę przedkładam nad własne dobro

- Może jestem pracoholikiem i idealistą, ale czuję misję. Muzyka jest całym moim życiem. Czasem zdarza się, że przekładam dobro muzyki nad swoje i odkładam na bok życie osobiste, by tworzyć - mówił w Czwórce Manuel Rengifo Diaz, czyli Mesajah.
Polskie Radio 24

NIK: polska infrastruktura krytyczna słabo chroniona

Nie chronimy odpowiednio systemów zaopatrzenia m.in. w energię, w surowce energetyczne i paliwa, w wodę i żywność, a także systemów łączności i systemów finansowych. Nie są one bezpieczne przed atakami sabotażu, wrogim wtargnięciem czy nieodpowiedzialnymi zachowaniami pracowników – wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli, która sprawdzała prawidłowość zabezpieczenia obiektów infrastruktury krytycznej istotnych dla funkcjonowania państwa. Wyniki raportu skomentował w Polskim Radiu 24 Andrzej Mroczek z Collegium Civitas.         
1050. Rocznica Chrztu Polski
Section11
Section12
Reportaż
Reportaż
Dzieci
Dzieci
W Polskim Radiu
Section07
Section13
Informacje z Unii Europejskiej
Radio Poland